Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

...też by mnie trafiło...

Ale to nawet nie od obcych drzwi.. to jest na dachu. A niebo w promieniu 30 metrow bylo puste bez drzew blokow - nic.. No jasna cholera? Jak takie cos moze sie stac? Przeciez to parodia jakas juz powoli jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym życiu auta i jego fabrycznego lakieru nie można robić więcej jak 2-3 polerki mechaniczne bo potem takie jaja się robią...

Chris znajomy z pracy ma taki sam kolor jak ty ale ma silnik 520 i powiem szczerze,że ma odpryski od kamyczków ale do podkładu bo widać biały podkład a najwięcej ma na zderzaku z przodu i początku maski koło lamp...

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris przychodzi mi na myśl,albo źle położony lakier,albo wada czarnego lakieru,że np.mocno się nagrzewa w słońcu i łatwiej odpryskuje...

A może chociaż założysz taką osłonę na maskę z dermy albo skóry akurat robią czarne...Albo wypadałoby pomalować na nowo i okleić folią ochronną miejsca,które jak u mojego kolegi w czarnej e39 bolączką jest przedni zderzak i maską...Pytałem o oklejenie maski to koszt ok 300zł folia z połyskiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris przychodzi mi na myśl,albo źle położony lakier,albo wada czarnego lakieru,że np.mocno się nagrzewa w słońcu i łatwiej odpryskuje...

A może chociaż założysz taką osłonę na maskę z dermy albo skóry akurat robią czarne...Albo wypadałoby pomalować na nowo i okleić folią ochronną miejsca,które jak u mojego kolegi w czarnej e39 bolączką jest przedni zderzak i maską...Pytałem o oklejenie maski to koszt ok 300zł folia z połyskiem...

Zderzak i maske mam ladne -_- maska byla malowana, hmm.. Chyba podjade do lakiernika sie poradzic. Moze walnie mi na auto warstwe klaru zeby je odswiezyc, ciekawe czy tak mozna bo malowac to chyba nie chce calej ;/

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pociskam tym TURTLE WAX Color Magic Wosk ZIELONY - 300 ml (2280620500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale szału nie ma i raczej ie koloryzuje.Ponoć seria Ice jest lepsza... Jakieś opinie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pociskam tym TURTLE WAX Color Magic Wosk ZIELONY - 300 ml (2280620500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale szału nie ma i raczej ie koloryzuje.Ponoć seria Ice jest lepsza... Jakieś opinie o tym?

Ja mam ten sam tylko, że czarny i u mnie robi robote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pociskam tym TURTLE WAX Color Magic Wosk ZIELONY - 300 ml (2280620500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale szału nie ma i raczej ie koloryzuje.Ponoć seria Ice jest lepsza... Jakieś opinie o tym?

A ja twierdze,że wosk który ja polecam jest najlepszy Megane II po woskowaniu Collinite 476 - YouTube tu można zamówić WOSK COLLINITE No476s NAJTRWALSZY WOSK+MICROFIBRA (2338796311) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Myślę ze ten turtle wax czy jakieś sonax to można sobie darować :) tylko jeszcze do oczyszczenia lakieru ze śmieci,asfaltu czy żywicy z drzew kup GLINKA DO LAKIERU ValetPRO CLAY BAR PRZES. GRATIS! (2314690399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i psikasz czystą wodą na element i pojeździj glinką po namoczonym wodą lakierze to zobaczysz na umytym aucie ile jeszcze syfu i dopiero użyj collinite :)

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Podobna zawartość

  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...