Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tak :)

Ps. wujek a dałoby się załatwić rozpiskę gdzie się znajdują klapki nawiewu ? i jak wyglądają przewody do klapek płaski czarny z małą wtyczką ? bo mam taką luźną jedną i nie wiem gdzie podłączyć a mam błąd klapki bo jakiś baran nie podłączył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość dirty.73
Chyba tak :)

Ps. wujek a dałoby się załatwić rozpiskę gdzie się znajdują klapki nawiewu ? i jak wyglądają przewody do klapek płaski czarny z małą wtyczką ? bo mam taką luźną jedną i nie wiem gdzie podłączyć a mam błąd klapki bo jakiś baran nie podłączył :)

no to mógłbyś się zdziwić po aktualizacji,te silniki wręcz wymagają jej(info od gościa,co zjadł na tym zęby),co do klapek,to nie musisz całej nagrzewnicy wywalać?,coś mi się tak wydaje,a to już ładna zabawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

Kamcio,może nie być żadnej,a może być duża,równiejsze wolne obroty,u mnie np lepiej sie zbierała,nie wiem czy to jak z myciem auta:lol:,ale jakby mniej paliła,no po coś bmw to robiło,coś tam ulepszali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diry ale Grzesiek sprawdzał i miałem przed ostatnią więc nie robiliśmy.

To aby podłączyć przewód od klapki to trzeba nagrzewnice rozebrać ? o lol ...

A ktoś wie czy ten przewód to od silniczka klapki ? taki czarny płaski z malutką czarną wtyczką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki MISTRZU dirty.73 za aktualizacje. Troche sie balem jak musialem sam wciskac OK :oops: ale wszystko smiga jak nalezy. Po wgraniu aktualizacji zrobilem tylko jakies 5 km ale wydaje mi sie ze auto lepiej reaguje na gaz, jakis żwawszy jest bmw_2. Przez ten tydzien juz wszystko bede wiedzial jakie zmiany.

Mialem chwile strachu gdy po wszystkim kazales mi wylaczyc zaplon a nastepnie wlaczyc gdyz zapalil mi sie taki trybik z wykrzyknikiem w srodku na wyswietlaczu od biegow no i nie szlo zmienic pozycji drazka zmiany biegow. No ale po ponownym restarcie wszystko lata jak ta lala.

Podziekowa dla Ciebie. Masz u mnie browara uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

u ciebie Kamcio DISem musisz zaatakować,winkfp ma za duże wymogi do DDE,prostownik jak do kombajna,50A,ważne jest bardzo stabilne napięcie,lekki skok i d***a,ale skrzynie w dieslach robiłem winkfp na usb i szły bez problemu,ale......zawsze jest jakieś ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73
No ja nie mialem prostownika to podlaczylem transita odpalonego za pomoca kabli rozruchowych

DME i skrzynie,zdarzało się i bez niczego robić(właściciel robił na własne ryzyko,wiedział o możliwych konsekwencjach)ale poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...