Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam zamiar pozbyć się katów w swojej buni,wsadzić w ich miejsce zwykłe rurki,możliwe że zakończe to jakimś końcowym tłumikiem.W związku z czym mam kilka pytań...więc.

1.Czy jest ktoś na forum albo zna kogoś, kto wycinał katy w e39 dieslu, ew. jest ktoś z Wrocławia czy okolic, bo chętnie bym posłuchał w środku czy za dużego szumu to nie robi?

2.Patrząc na 2 duże katy ,które są przy turbo to czy da się je wyciągnąć bez rozbierania części zawieszenia ,bo jak tam dzisiaj patrzyłem to te puchy są wielkie a miejsca aż tak dużo nie było.

3.Polecić kogoś kto zrobi to w dobrej cenie.

To tyle.Z góry dzięki za podpowiedzi

Pozdrawiam.

Edytowane przez Stasiek530d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycięte u Krzyśka Majewskiego w Brzegu

W tym wypadku zdecydowanie bardziej polecam Oibisa. Ja swój za turbiną wycinałem u Majewskiego. Umówiliśmy się, że nie płacę nic za robotę i zostawiam mu kata. Na miejscu okazało się, że muszę mu jeszcze zapłacic 70 zł za elastozłącze i rury. Wracam od niego po wycięciu i z ciekawości dzwonię do TDserka - ile taki kat jest wart. Wysłałem mu mms ze zdjęciem - odpisał, że 600 zł. Dzwonię więc do Majewskiego i pytam ile on za niego dostanie. Mówi, że maksymalnie 150 zł. Nie wiem czy faktycznie nie wiedział po ile chodzą czy po prostu walił w ***a.

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rozciąć i wywalić środek zostawiając puszke!!!??

Zdecydowanie odradzam! Gwarantuję Ci, że auto straci na mocy, a dźwięk będzie dziwny.

Ja tak miałem w Ibizie i w swojej na początku i przy ok 2500 rpm puszka wpadała w metaliczny, paskudny rezonans. Wywaliłem i na to miejsce wspawałem strumienicę i auto natychmiast odżyło a i nawet zamielić na suchym się da, a to jedyn-sześć przecież lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERAZ ZA KATA NIE DOSTANIESZ WIĘCEJ JAK 400ZŁ , JA TEŻ MUSZĘ SIĘ USTAWIĆ NA WYCINKĘ TEGO ZA TURBO , BO DRUGI JUŻ DAWNO WYLECIAŁ:4: o fcuk duże literylolol

...już tak nie krzycz :) jak tak dalej będziesz się za to zabierał to szybciej furę sprzedaż niż wytniesz tego kata... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się dzwięk spodoba we wtorek operacja.

Moim zdaniem - śmiem twierdzić, że nie tylko moim - dźwięk to najmniejszy pikuś. Najważniejsze w tej operacji jest to, że silniczek sobie dychnie. A widziałem już dwa tłoki stopione w 3.0d właśnie przez zawalony kat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek530d ale zamiast katów załóż STRUMIENNICA__ZAMIAST KATALIZATORA UNIWERSALNA 041 (2225150656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie coś kolega założył ale w benzynie i autko lepiej się zbiera oraz jakby ożyło jak on to mówił...Jeszcze się cieszył po za jednego kata dostał 500zł :)

Sam się zastanawiam nad wywaleniem kata bo pewno już jest wypalony tylko czy to nie zaszkodzi autu wie ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek530d ale zamiast katów załóż STRUMIENNICA__ZAMIAST KATALIZATORA UNIWERSALNA 041 (2225150656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie coś kolega założył ale w benzynie i autko lepiej się zbiera oraz jakby ożyło jak on to mówił...Jeszcze się cieszył po za jednego kata dostał 500zł

Sam się zastanawiam nad wywaleniem kata bo pewno już jest wypalony tylko czy to nie zaszkodzi autu wie ktoś ?

Z tego co mi wiadomo strumienicę owszem można zamontować, ale do benzyniaka... W tym wypadku zwyczajnie zamontowałbym kawałek rury i po sprawie. Po co utrudniać sobie egzystencję? ;)

PS. Georgi, bez urazy, ale odnoszę wrażenie, że nabijasz sobie posty... w jakim celu? Już dobrze, nie zaśmiecam tematu. Tak mi się wyrwało;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...