Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

siema. musze do swojego bzyka wstawić lpg.... w polsce będe 10 maja nocy więc moge podstawić auto w piatek rano 11:)

potrzebuje żeby mi ktoś to zrobił standardowo....bardzo dobrze i tanio....

ale.....w jeden dzień.....

mam pod obornikami firme która sie tego podejmie ale mam mieszane uczucia....już pare aut u mnie w rodzinie zrobili....i zawsze siada komp sterujący.....NIE STAĆ mnie zeby latać do PL i sie prosić o gwarancyjną wymiane itp...

podszebuje wstawić szybko....i pożądnie LPG.....najlepiej jakby miał tez te przejście na LPG niemieckie to by było super:D

ma ktoś jakiś namiar na auto-gaz we wro i okolicy....??:):)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolnośląskie - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA

Tutaj polecaja goscia z Wilczyc.

Paweł Rząca

ul.Polna 12

51-361 Wilczyce koło Wrocławia

tel.509633733

W zasadzie nie spotkalem sie jeszcze z opinia, ze komus cos spieprzyl ;) a przegladam lpg-forum dosc czesto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz pewny termin w którym będziesz w Polsce proponuje skontaktować się z serwisami, które podali Ci koledzy celem umówienia się na montaż. Wiadomo iz gaz to najtańsze paliwo wiec roboty maja pewnie co nie miara przynajmniej u mnie w Świdnicy tak jest. Zadzwoń i umów termin będziesz na 100% pewny ze będziesz miał zrobione i przy okazji obgadasz inne kwestie .

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTUR (nie znam nazwiska ani jak jego firma sie nazywa, tak mam go w telefonie). Ja dostalem od niego namiary od paru osob, zrobil u mnie i naprawde bez zadnych zastrzezen. Z kolesiem naprawde da sie dogadac i z tego co slysze, wszyscy zadowoleni.Wroclaw, okolice ul. strzegomskiej. Podaje namber:

505 568 514

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego i na jakich podzespołach u mnie kosztował 2lata temu 4tyś ale zbiornik 80L a podzespoły średniej klasy reduktor zavoli zeta s i daje radę wtryski valtek wiec przeciętne,najlepsze ale i najdroższe to wtryski hana.

Myślę,że w 3tyś się zamkniesz jak nie będziesz chciał wtrysków z górnej półki np hana itp...

Pacz aby w reduktorze nie było plastikowych rurek w zavoli zeta s mam mosiężne,plastiki pękają a potem tylko kłopoty powiedz,że wszystkie kolanka mają być metalowe,mosiężne...

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jaki jest przeciętny koszt założenia lpg??

6 garow cos w okolicahc 2800zl jesli sie nie myle. Pelna sekwencja, zbiornik w kole, wlew za klapa. Tak mi sie cos wydaje ze o takich kwotach wspominal. Najwyzej zakrec, poda ci info przez telefon i bedziesz wiedzial zjakimi kosztami powinienes sie liczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze wlew pod klapka to nie musi byc drozej. To nie jest zaden bonus do, ktorego masz doplacac.

BRC Sequent 24 czy P&D? Patrzac na cene z pewnoscia to drugie choc roznie to bywa..

Zauwazylem, ze te instalacje robia sie coraz drozsze zamiast coraz tansze -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze wlew pod klapka to nie musi byc drozej. To nie jest zaden bonus do, ktorego masz doplacac.

BRC Sequent 24 czy P&D? Patrzac na cene z pewnoscia to drugie choc roznie to bywa..

Zauwazylem, ze te instalacje robia sie coraz drozsze zamiast coraz tansze -_-

a wiesz czemu? hehe :) Niestety, przykre zasady biznesu. Tym wiecej chetnych, tym bardziej sie podnosi cene towaru. Nie powinno tak byc, ale wiekszosc ludzi wlasnie funkcjionuej w taki sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdziłem po dojczach kilka lat temu i nic nie musiałem wkrecac, przy autobanah to nawet byly stacje gdzie byly dystrybutory z rozna koncowka :D

Wlew jest wszędzie taki sam. Najczęściej Wiatraki mają inne, ale tu chodzi tylko o to, że gardziel jest większa niż u nas i się szybciej tankuje. Pistolet i cała reszta jest prawie taka sama. Prawei, bo w PL bez rękawic się poparzysz, jak coś pójdzie nie tak, a u nich, to raczej ciężko ;)

Holandia / Belgia / część niemiec ma takie:

przejscie_hol-niemcy.jpg&newx=700&newy=0

A u nas takie:

przejscie_221.jpg&newx=700&newy=0

Edytowane przez Nobody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobią Ci chowany we wlewie za klapką to możesz mieć i wszystkie końcówki świata aby tylko gwint był ten sam :) Ja jestem zadowolony bo mam pod klapką tylko sprawdź aby dobrze go tam przytwierdzili bo u mnie lekko luźny jest i jak podłącza pistolet to lekko lata cała końcówka.

Muszę ją jakoś poprawić przytwierdzić...Nie mieli miejsca na końcówkę przykręcaną na dwie śruby moja była czymś chwycona od tyłu ale to coś chyba spadło czy się odkręciło i kminie jak to przytwierdzić od środka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gwint to nie problem - owszem, większa gardziel, to grubszy i szerszy gwint, ale u każdego gazownika można kupić redukcje i po problemie ;)

Georgii - nie masz na tej końcówce gwintu? Bo znam gościa który to ma tak rozwiązane i trzymała mu to taka nakrętka z kłami, coś w ten deseń:

D_6923A.jpg

Tylko, że te ząbki były większe i szpiczasto zakończone - tak jakby wgryzły się w blachę przy dokręceniu - może u Ciebie też się sprawdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...