Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A więc pochwalę się pierwszymi efektami... paczuszka przyszła błyskawicznie, były gratisy :) a środki do pielęgnacji superanckie. Dzisiaj korzystając z chwili czasu zrobiłem skórę i muszę przyznać że jak dla mnie efekt super a i pracy nie było tak dużo :) Polecam wszystkim i dzięki panowie. Pozdrawiam Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co byscie polecili na brudna i spekana bananowa skore?

I co byscie polecili na czarna skore do zadrapan? Ostatnio zrobilem sobie 3 5centymetrowe slady od guzika na spodniach ;/ cholera jasna.. Zrobila sie taka kropkowana ceniutka pozadzierana linia, te kropki sa biale wiec jakos zatuszowac to trzeba. Chyba wiecie o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co byscie polecili na brudna i spekana bananowa skore?

I co byscie polecili na czarna skore do zadrapan? Ostatnio zrobilem sobie 3 5centymetrowe slady od guzika na spodniach ;/ cholera jasna.. Zrobila sie taka kropkowana ceniutka pozadzierana linia, te kropki sa biale wiec jakos zatuszowac to trzeba. Chyba wiecie o co kaman.

Wal na pw bo chłopaki rzadko zaglądają w temat...

Tapnięte S dwójką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie - wstyd... mi przed Wami, że tak długo cisza w temacie była :bag:

Jaro, bardzo mnie cieszy, że wszytsko działa jak należy kuog

Do regularnej pielęgnacji skóry polecam zestaw Gliptone GT12/11 lub Colourlock na pęknięcia raczej nie.

Tutaj potrzebny byłby jakiś zestaw specjalistyczny.

Mam jednak dla Was jedną dobrą nowinę :

SANTAkopia.jpg

;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Siemka panowie. Mam pytanko. Potrzebowałbym zapaszki wiśniowe california scents (5szt.) i pytanko czy istnieje coś takiego jak piana aktywna nie usuwająca wosku? Jeżeli tak to proszę o info z ceną i ile za pianownicę... Dzięki :)

Sen zimowy, czas skończyć happy_bmw

Jaro, zapaszki mogę wysłać w przyszłym tygodniu.

Zgadza się są aktywne piany, które nie naruszają wosków - ValetPRO Neutral Snow Foam, ValetPRO Advanced Snow Foam, Autobrite Magifoam.

Pianownic do myjek niestety nie mamy, ale mamy ręczne - Gloria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Jestem zielony w temacie. Mam wosk, szampon, mikrofibrę, glinkę i chęci. Brakuje mi chyba jakiejś dobrej pasty polerskiej no i padów, ale z tego co widzę nie mam rzepu w maszynce, tylko pady przywiązywane na sznureczek. Co radzicie na taką sytuację. Szczególnie oryginalny nie będę, ma być dobrze i w miarę tanio.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zielony w temacie. Mam wosk, szampon, mikrofibrę, glinkę i chęci. Brakuje mi chyba jakiejś dobrej pasty polerskiej no i padów, ale z tego co widzę nie mam rzepu w maszynce, tylko pady przywiązywane na sznureczek. Co radzicie na taką sytuację. Szczególnie oryginalny nie będę, ma być dobrze i w miarę tanio.

Pozdrawiam.

Cześć,

Rada jest taka, żeby dokupić talerz na rzep pod pady, średnice 125mm i 150mm, następnie do tego pady.

Jest też opcja zakupu padów na M14 już z mocowaniem, przykręcasz je tylko do maszyny.

Te drugie mam z firmy koch Chemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEMO powiem Ci że dużo jest sklepów do car detalingu ale czy zaoferowali Ci coś konkretnego wzamian za wbicie na forum ?

nie ,broń Boże... przypadkiem trafiłem na ten sklep na forum WROCLOW, zadzwoniłem ,pogadałem z chłopakiem i dzisiaj robie pierwsze zamówienie[quick detailer ,jakieś szmatki i ręcznik]

ps .jeśli odbierasz to jako krypto reklamę możesz usnąć mój post.:wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEMO, jak sprawa już załatwiona to pozostaje tylko życzyć przyjemności z użycia i godnych efektów :)

Jeśli ktoś z Was ma do nas pilną sprawę również służymy radą!

Dostępny dla Was jest nasz email : kontakt(malpa)shiningcar.pl oraz telefony 512 108 642 i 609 005 932.

Pozdrawiam! happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem u nich super zamowienie na 800zl i dostalem gratisow na jakies 50zl :D dopiero teraz, po 8 miesiacah skonczyl mi sie quick detailer, ktory dali gratis :D jeszcze szampon i mikrofibry :) pozatym proponowali mi lepszy zestaw niz kupilem sluchajac sie gosci na kosmetykaaut....... proponowali black hole, ktory wymiata na czarnych autach, a ja posluchalem "forumowiczy" i kupilem selanata track claw, fajny, ale auto tylko blyszczy jak psu jajca, a czerni brak. Jak sie skonczy to biore u nich jednak Black Hole. Jak masz dobrych gosci to dla paru zlotych nie oplaca sie ich zmieniac :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...