Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio byłem zmuszony do wymiany DDE i EWS, co za tym idzie zmieniłem również kluczyki. Poprzekładałem wkłady z nowego kluczyka do starego, ale nie mogę zakodować go aby otwierał/zamykał drzwi. Dodam, że zostawiłem sobie jeden stary kluczyk, który normalnie otwiera/zamyka, ale z wiadomych względów nie można nim odpalić samochodu (nie ten immo). Czy ktoś jest mi w stanie poradzić co zrobić, żeby nowe wkłady działały przy starym zamku. Autko poliftowe grudzień 2001.

EDIT:

Chciałbym przelutować immo z jednego kluczyka do drugiego. Czy ktoś mi może wskazać na poniższym zdjęciu, które to kostka immo?

zdjcie0457x.jpg

Edytowane przez Kamcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włóż kluczyk do stacyjki, przekręć na pierwszą pozycję, ( na około 3 sekundynie dłużej), wyciągnij go zanim zgaśnie kontrolka airbag! Przytrzymaj jednym palcem przycisk otwierania i nie puszczając go drugim palcem naciśnij szybko 3 razy przycisk zamykania. Drzwi powinny się zamknąc i otworzyc. Kluczyk powinien być już zakodowany

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Drążę właśnie temat bo niestety mam tylko jeden kluczyk:/

Zatem z twojego opis wynika, ze żeby dorobić kluczyk ze sterowaniem centralnego i szyb do 320d FL to muszę udać się do ASO.

Kupno używanego kluczyka, wymiana grota i zakodowanie immo od nowa sie nie uda?

Tu np. jest niby nowy ori kluczyk do zakodowania.

BMW 3 5 E46 E39 X3 433.92 MHz kluczyk pilot (3072079160) - motoAllegro

Ale jak zakodować immo? No i czy będzie to otwierało drzwi i domykało okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie w trakcie rozmów z kolesiem z Namysłowa. Ponoć w 500zł miałbym się zmieścić. Zobaczymy, ale ogólnie cena około 600zł i można mieć nówkę kluczyk :)

Ale oryginalny BMW? To gadaj jeszcze o rabat bo jak wszystko będzie tak jak należy (by the book;) ) To ja tez bym wziął taki kluczyk.

W ASO to jest ok 650zł. Zakładam że immo przychodzi juz zaprogramowane a kodowanie kluczyka do auta robi sie samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...