Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość dirty.73
A na ori BMW czy na zamienniku? ;)

no byś się wstydził Grześka pytać,to będzie najprawdziwszy,oryginalny BMW zamiennik:p

a tak BTW,nie wiem ile w tym prawdy,ale gość który mi to mówił zna się na rzeczy,ale jak zamówisz oryginalny kluczyk z ASO BMW(kopia twojego klucza leży sobie gdzieś tam u Niemca),to może on nie pasować?(oczywiście zero zwrotów)

a to z tego powodu,że z czasem,i klucz i stacyjka wyrabiają się,ale jednakowo,po latach użytkowania "docierają" sie razem,więc zupełnie nowy klucz,może być już nie teges,

coś już może być w stacyjce inaczej niż było ,no ale mówię,nie wiem jak to jest ,mimo,że od fachowca,ale tylko usłyszane

Edytowane przez dirty.73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byś się wstydził Grześka pytać,to będzie najprawdziwszy,oryginalny BMW zamiennik

nooo :) jasne że zamiennik, nigdzie poza ASO ori nie kupisz nawet gdy piszą że ori to i tak wszystko z jednego źródła

a tak BTW,nie wiem ile w tym prawdy,ale gość który mi to mówił zna się na rzeczy,ale jak zamówisz oryginalny kluczyk z ASO BMW(kopia twojego klucza leży sobie gdzieś tam u Niemca),to może on nie pasować?

prawda, może się tak zdarzyć choć nie koniecznie, kiedyś koleś zostawił gdzieś kluczyk od e36 i przyniósł z domu drugi, nie używany i trzeba było się pomęczyć żeby przekręcić stacyjkę

Edytowane przez grzesiek2304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lijo ja do e65 rok temu dorabiałem w "Astrze" przy Legnickiej. Jest tam punkt dorabianie kluczy- znalazłem ich na allegro chyba. Jak się okazało dorabiają klucze nawet dla Inchcape'a. Dorabianie Kluczy - Układanie Wkładek do Klucza Wrocław

Drugiego we Wrocku jakiego mogę polecić to "Robak" Firma Robak Tadeusz Malinowski - zamki do aut, otwieranie samochodów

Lepszych nie znam...

Aaa za klucz do Agi e46 wzieli 300zł a za e65 800zl

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety polecany wyżej warsztaty z Wrocławia nie obsługują już dorobienia kluczyka do BMW.

Ale znalazłem dzwoniąc od klucznika do klucznika namiary na firmę C-tronic.pl Telefon do specjalisty 606 353 838

Żerniki Wrocławskie, ul. Wrocławska 78.

Dorobiłem oryginalny kluczyk BMW za 400 zł.

POLECAM!!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ano do E46 FL. Domykanie, otwieranie zamykanie i nawet auto też odpala ;)

Ale tak poważnie to normalny oryginalny kluczyk ze wszystkimi funkcjami kluczyka BMW :)

Jedynie sam grot dorabiałem na Hali Targowej bo na miejscu nie mieli maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...