Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna mi pomoc w doborze BMW dla mojego dobrego kolegi ja namawiałem go na 3er ale on się upiera na E38 lub ewentualnie E39 jako, że ja takich nie miałem i za dużo o nich nie wiem nie jestem w stanie mu pomóc więc zwracam się do Was uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Takie ma oczekiwania:

pojemność 3-4 litry benzyna do zagazowania (manual/automat) lub klekot jeśli klekot to będzie chciał zrobić program a co z tym się wiąże skrzynia raczej manual (z automatem mogą być problemy)

no i warunek konieczny auto MUSI być czarne

kwota do dyspozycji 20.000

A teraz moje pytania:

- jak się sprawuje 3.0d w E38 ? nie za mało KM?

- no i jakie są opinie o silniku 4.0d bo nie znam nikogo kto taki miał

Może wśród Waszych znajomych ktoś ma taki pojazd na sprzedaż?

I ostatnia prośba do tych którzy mają profile w innych klubach BMW może tam ktoś coś takiego chce sprzedać?

Proszę o wklejanie propozycji w tym temacie:

ta wpadła mu w oko

Oferta - BMW 740 - Felgi 19" z oponami letnimi + felgi 16" z oponami zimowymi , Klimatronic x 2 , stan techniczny i wizualny Bardzo Dobry , Instalacja ga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak się sprawuje 3.0d w E38 ? nie za mało KM?

- no i jakie są opinie o silniku 4.0d bo nie znam nikogo kto taki miał

3.0 grzechotnik moze byc malo, natomiast 4.0 zap... przeokrutnie kiedys mialem okazje leciec za taka. 4.0 moze byc zdecydowanie drozsza w naprawie.

Osobiscie bralbym 4,4 + lpg powinno zdac egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A e39 może być w trumnie?

Stoi u mnie na osiedlu czarna - bardzo zadbana, gość nigdy nią nie świrował - zawsze spokojnie jeździ, zresztą nie jest nawet jeżdżona codziennie. Z tego co pamiętam to 3.0D, tylko nie wiem, czy w manualu, czy w auto - mogę się przyjrzeć bliżej.

I jest jeszcze ta: Bmw Team Slask :: Zobacz temat - Sprzedam BMW e39 530dT 1998r TitanSilber metallic, ale tej nie znam osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubi zapieprzac to biorac 3.0 bedzie zalowac, ze nie wzial 4.0.. 740d wcale nie zapieprza przeokrutnie, co najwyzej ponad przecietnie, a koszta napraw sa przeokrutne ;D bierz normalnie 740 w benzynie, diesle tych epok nie sa najtanszymi w utrzymaniu, a spalanie i koszta miedzy 3.0, a 4.0 sa na tyle male, a osiagi na tyle lepsze, ze nie ma co sie zastanawiac nad slabszymi silnikami. Ogolnie sam zawsze strzelalem w 7ki.. Teraz juz wiem, ze znow wybiore 5ke.. Miejsca jest ok, zapieprza super, prowadzi sie jeszcze lepiej, nie ma sie do czego przyczepic. Niech wezmie 540 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...