Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolega posiada BMW e36 320i sedan z 1994 roku.

Ma założone lampy przednie ANGEL EYES z oryginalnym ringami świecącymi na biało(chyba). (Mam takie same)

Problem polega na tym że w jednej lampie nie świecą ringi. Prąd dochodzi do lampy. Czy tam są jakieś żarówki czy diody, i czy da się je jakoś wymienić?pytanie_bmw

Pozdrawiam

Lampy są takie:

LAMPY RINGI ANGEL EYES BMW E36 COUPE CHROM (2885900126) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

PRZETWORNICA INWERTER RINGI CCFL E46 E36 E38 E39 (2910632129) - motoAllegro

to są przetwornice ???

LAMPY ANGEL EYES BMW E46 01-04R BIAŁE RINGI CCFL ! (2891932025) - motoAllegro

to są angel eyes ????

więc są tam przetwornice z tym ze jak dudek napisał nie ma ich w lampach tylko do lamp są podłączone :-P

chyba ze kolega ma coś innego ale ja w tych mam tak jak napisałem :lol:

LAMPY ANGEL EYES BMW E46 01-04R BIAŁE RINGI CCFL ! (2891932025) - motoAllegro

zapomniałem dodać że nie polecam tej firmy która sprzedaje te lampy !!!!!!!!!!!!!!!1

Mod edit: Proszę edytować posty!

Edytowane przez 5oul
Edytuj posty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są przetwornice. Ale jeśli jest to raczej dobra bo najpierw przestała świecić jedna (od świateł drogowych) a po jakiś dwóch tygodniach druga (od świateł mijania). (Chyba niewiem dokładnie)

Czy dioda jest koloru jakiego jest ring, czy biała a dalej jest szybka zmieniająca jej kolor?

Gdzie znajdują sie te diody?

Czy trudno ściągnąć klosz?

Ja te lampy co mam też nie polecam. Bardzo słaba widoczność w deszcz. Ja miałem już jej jak kupiłem samochód i kolega także.

Mod edit: Proszę edytować posty!

Edytowane przez 5oul
Edytuj posty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zgodzę z Nem-e ze w tych Chinolach nie ma przetwornic poza tym do zapalenia diody przetwornica nie jest wymagana jak już to rezystor z 12v na 1,5 v

dokładnie te lampy to szit miałem takie w mojej byłej e36 coupe tam nie ma przetwornic szybko je pogoniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy a raczej klosze są klejone jeśli uda się je zdjąć to reszta jak pisałem na stronie 1. Ale stawiam 80-20 ze klosz pęknie lub się odłamie gdyż do niedawna był jeszcze butelka po wodzie mineralnej.

Te co wklejaliście do e46 nie są najgorsze jednak nie maja nic wspólnego z lampami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...