Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też zbieram na oryginalne przednie lampy z soczewką a te pójdą do kosza, bo raczej mi ich nikt nie kupi bo mam dwie inne lampy. Jedna świeci na żółto a druga na biało, ale nie łamałem się nimi przy zakupie auta bo wiedziałem że odrazu pójdą do kosza. A do kolegi nie będzie pasować ponieważ jego lampa co jest zepsuta to u mnie świeci na żółto a jego świecą na biało więc lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje pokroić w talarki do tego ze 2 kilo jabłek i piec przez 2 godziny w temperaturze 250 stopni.

a ja proponuje nie klepać postów i nie pisać co ślina na język przyniesie................:bag:

jeśli są klejone to się zazwyczaj podgrzewa aby szkło odkleiło się od reszty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jabol ma racje w ten sposób się rozkleja lampy np.regenerując odbłysniki czy tam opalarką nawet ,inaczej klej nie pusci ale w takim gównie kitajskim nie ma nawet tego sensu robic. te lampy w ogóle nie powinny być dopuszczone do sprzedaży ,pomijając to iż nie idzie tego w ogóle ustawic( jezdziłem crxem w którym facet miał zamontowane lampy made in china) dla zainteresowanych moge wkleić link z jutuba jak te lampy świeciły:bag: widocznosc na jakieś 7 metrów przed maske :bag: wywal to i kup oryginalne lampy jedz na ustawienie i będzie spokój nie mówiac juz o normalnym wyglądzie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje nie klepać postów i nie pisać co ślina na język przyniesie................

jeśli są klejone to się zazwyczaj podgrzewa aby szkło odkleiło się od reszty....

A ja proponuje abyś przy najbliższej okazji wziął taka lampę i wsadził do piekarnika w domu, tylko sobie na nowa kuchenkę kasę przygotuj.

Te lampy nie maja nic wspólnego z lampami samochodowymi dobrze mogli by je sprzedawać w centrum chińskim w na Bielanach.

No to na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna świeci na żółto a druga na biało

Niebardzo rozumiem. W jednej swieca ringi na zolto a w drugiej na bialo ? Czy chodzi ci o swiatla drogowe. Jesli o drogowe to przeciez kwestia zarowki.

Tam niema ringow CCFL to niemieszajciu mu w glowie na temat przetwornicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo rozumiem. W jednej swieca ringi na zolto a w drugiej na bialo ? Czy chodzi ci o swiatla drogowe. Jesli o drogowe to przeciez kwestia zarowki.

W jednej lampie ringi świecą na żółto a w drugiej lampie ringi świecą na biało.

Około ile będą kosztowały przednie lampy oryginalne z soczewka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak lampy świecą u kolegi bo juz sam nie wiem co z nimi jest heheh swiecą na żółto biało,coś tam jeszcze ale te co ja dałem w linku świecą dobrze ,wyglądają fajnie tylko sprzedawca był lipny heheh no i zaparowały mi na początku ale temat ogarnięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie. Jeśli macie te lampy o których pisałem (Angel Eyes) to od razu je wyrzucie. Dobrze radze. Przez te badziewne lampy (jak można je lampami nazwać) zjarała mi się cała instalacja przednich świateł.:( Kable które doprowadzały prąd do lamp stopiły sie, a były to oryginalne kable i nic z nimi nie było kombinowane. Sprawdzaliśmy u kolegi który ma takie same lampy i kable już były trochę nadtopione które od razu wymieniliśmy i wywaliliśmy te lampy.

Niestety ktoś musi być poszkodowany by ktoś wiedział co z nim jest nie tak. Więc jeśli nie chcecie wymieniać całej instalacji to wymienicie te lampy na originale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Jeśli macie te lampy o których pisałem (Angel Eyes) to od razu je wyrzucie. Dobrze radze. Przez te badziewne lampy (jak można je lampami nazwać) zjarała mi się cała instalacja przednich świateł.:( Kable które doprowadzały prąd do lamp stopiły sie, a były to oryginalne kable i nic z nimi nie było kombinowane. Sprawdzaliśmy u kolegi który ma takie same lampy i kable już były trochę nadtopione które od razu wymieniliśmy i wywaliliśmy te lampy.

Niestety ktoś musi być poszkodowany by ktoś wiedział co z nim jest nie tak. Więc jeśli nie chcecie wymieniać całej instalacji to wymienicie te lampy na originale.

dopisze tylko tyle bowiem zapomniałem całkiem. teraz po tym poscie mi sie przypomniało koledze po założeniu chińskiego badziewia stopiły sie kostki wtyczek od lamp które są niezniszczalne jak wszystko co stare i japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzales wtyczke? No ja mialem ten sam problem i teraz dziala wszystko bez zazutu
Jaką wtyczke? Co może być nie tak?

Troszkę mnie dziwi że kable się stopiły a bezpieczniki nie zadziałały. Może są trochę za duże, to lepiej wsadzę mniejsze. Najgorsze jest przekładanie instalacji i podłączanie jej na nowo.

Edytowane przez juhas2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu wtyczka nie ma styku jak coś to omiń wtyczkę i wepnij się w przewody bezposrednio
Wtyczka jest okej. Wszystko świeci. Tylko nadal niewiem przyczyny dlaczego się kable stopiły. I nie wiem dlaczego bezpiecznik się nie przepalił, stopił sie tylko plastyk od bezpiecznika. A bezpicznik był 15 więc nie duży.

Kable już wymieniłem i podłączyłem. Łatwo nie było. Niecałe dwa dni grzebania, ale wszystko działa. A lampy wyrzucę i założę oryginały bo podejrzewam je o to stopienie kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobór prądu jest większy niż przekrój przewodów , przegrzewały się aż się potopiły. Prawo fizyki.

to na pewno i jasna sprawa ale dlaczego pajace takie przewodziki tam wcisneli ???? pewnie nie pierwszy raz sie tak zdarzyło wiec mysle ze powinni usterke jakos naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...