Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak mam się dostać do środka auta bez kluczyków? Wkładka przymarzła i się zepsuła. Mam dostęp tylko do bagażnika. Znacie jakieś awaryjne sposoby otwierania auta?

- Centralny zamek nie działa mi z pilota.

- Odpada wybijanie szyb i rozwiercanie zamka.

BMW e46 320d polift.

Jeżeli tutaj nie można podawać takich rozwiązań to prosiłbym na priv.

Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyb nie będziesz rozbijać można także taśma ( taka plastikowa do spinania towarów na paletach )

Odginasz delikatnie róg drzwi przekładasz taśmę złożona na pól aby wyszła pętla i celujesz na klamkę po przeciwnej stronie.

Monotonne ale sprawdzone.

Ewentualnie ślusarza musisz szukać , może w punktach co dorabiają klucze u nas jest taki fachowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież z kluczyka otwiera się całe auto tylko trzeba znać które kable zewrzeć.

A tak żartem kiedyś widziałem na you tubie filmik jak otworzyć auto za pomocą piłki tenisowej.:4:

Edytowane przez e34t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było auto z zewnątrz zamkniete to nie odryglujesz zamków od środka trzeba akumulator odłaczyc i dopiero wtedy ramki nie polecam odchylać bo jest gruba i poniszczysz uszczelkę najtaniej wybić szybę kierowcy ;) ja ostanio cale drzwi z szybą za 100zł kupiłem najtańszy sposób to szyba żeby się dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości, po co wy pieszecie takie bzdury?! Czy ktoś z szanowynych nabijaczy postów otworzył kiedykolwiek jakiś samochód bez kluczyka albo z uszkodzonym zamkiem? Jeśli nie to po cholere takie głupoty wypisywać

Odginasz delikatnie róg drzwi przekładasz taśmę złożona na pól aby wyszła pętla i celujesz na klamkę po przeciwnej stronie.

Monotonne ale sprawdzone.

Tak, a na czym to sprawdziłeś?! na polonezie czy na fiacie? Słyszałeś o czymś takim jak DeadLock? Polecam wsiąść do auta, zamknąć się z pilota i spróbować otworzyć wewnętrzną klamką. Jeśli Ci się to uda to będziesz miał jedyne e46 z zepsutym deadlockiem.
najtaniej wybić szybę kierowcy
i co to da? Poza tym że wejdziesz do środka, nic to nie da bo... patrz wyżej.
jak mam się dostać do środka auta bez kluczyków? Wkładka przymarzła i się zepsuła.
Ja rozumiem że masz kluczyk tylko wkładka jest zepsuta, tak? Jeśli Wrocław i rzeczywiście masz kluczyk, to podjadę i otworzę Ci samochód. Niestety nie ma myków, trików czy innych czarów na otwarcie e46, trzeba to zrobić mechanicznie. I pytanie za 100pkt, dlaczego nie działa Ci pilot?

Poza tym żadnych głupot nie słuchaj. Nie wejdziesz do środka nie niszcząc szyb jak tylko przez zamek w drzwiach kierowcy. Koniec kropka! Jeśli ktoś zna inny sposób to musi mi to udowodnić że się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że masz kluczyk tylko wkładka jest zepsuta, tak? Jeśli Wrocław i rzeczywiście masz kluczyk, to podjadę i otworzę Ci samochód.

Tak mam kluczyk i po włożeniu go i przekręceniu auto się nie otwiera. Czuje luz. Raz już miałem ten problem, tyle że wtedy nie mogłem zamknąć auta. Wymieniłem wtedy mechanizm z wkładki (Na allegro zestawy naprawcze były).

Auto stoi w Polkowicach.

Niestety nie ma myków, trików czy innych czarów na otwarcie e46, trzeba to zrobić mechanicznie.

Mechanicznie tzn? Rozwiercić wkładke?

I pytanie za 100pkt, dlaczego nie działa Ci pilot?

Pilot nie działa z niewiadomych przyczyn. Od kąd kupiłem to auto to z pilota nie mogłem otwierać. Wydaje mi się, że jest uszkodzony. Albo jak gdzieś wyczytałem wzmacniacz uszkodzony.

Edytowane przez norbiix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości, po co wy pieszecie takie bzdury?! Czy ktoś z szanowynych nabijaczy postów otworzył kiedykolwiek jakiś samochód bez kluczyka albo z uszkodzonym zamkiem? Jeśli nie to po cholere takie głupoty wypisywać

masz racje nieda sie i H... to niesa polonezy sam z ciekawosci zamknelem sie w aucie no i co ??? **** nie wysiadziesz alarm tylko wyje i nic pozatym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanicznie tzn? Rozwiercić wkładke?
Rozwiercenie nic nie da tylko zepsujesz wkładkę. Dodatkowe nie potrzebne koszta.

Nie chcę opisywać tego na forum bo zbyt duża wiedza w połączeniu z dostępem wiadomości dla nie powołanych osób może się skończyć źle dla niektórych z nas a tego nie chcę.

ale prosze was o szczegółach piszcie na pw panowie
a mogę wiedzieć co to zmieni?Znasz kolege norbixa? A może to jakiś cwaniaczek który ścieme wciska i chce się dowiedzieć jak e46 otworzyć, a ja mu na pw całą "recepturę" wyślę... Mam nadzieję Nobix że nie obrazisz się za użycie Twojego nicka, nie mam nic przeciw Tobie ale nie chcę stać się przyczyną kogoś kłopotów.
Od kąd kupiłem to auto to z pilota nie mogłem otwierać. Wydaje mi się, że jest uszkodzony. Albo jak gdzieś wyczytałem wzmacniacz uszkodzony.
Wiesz, wydaje mi się że jeśli przy wymianie baterii nic nie zepsułeś, to trzeba przeresetować moduł komfortu pustym plikiem MAN albo nadgrać programem SSS. Nie dawno koledze z forum naprawialiśmy taką samą usterkę. Nie dość że trzeba było otworzyć samochód, naprawić pilota po nieudanej naprawie to jeszcze zaprogramować pilota i przeresetować ten moduł. Dopiero połączenie tego wszystkiego przyniosło porządany efekt.
otworzą ci auto za parę złotych bez psucia
Otowrzą jeśli zatrzasnąłeś kluczyki w środku i zamek dobrze działa. Kolega wyraźnie napisał że zamek jest uszkodzony a wkładka dobra. Co oznacza że przyjadą pokręcą skasują za dojazd i na tym się skończy.
a co z wkładką w drzwiach pasażera?
w e46 wkładka w drzwiach pasażera? Nieźle, chyba na chiny takie były sprzedawane...
BMW e46 tylko po amatorskiej przekładce posiada wkładkę po obu stronach.
No i znów dość ciekawa teoria, szkoda że z palca wyssana. Jeśli ma w obu drzwiach są wkładki to skąd ma tą drugą pasującą do kluczyka? Od razu uprzedzę głupie domniemania, nie da rady zamówić jej w ASO a żadne e46 nie miała dwóch zamków w drzwiach.
a to w tym aucie po otworzeniu bagażnika nie odryglowuję całego centralnego?
Zamek w bagażniku występuje tylko w sedanie i jest po to żebyś w razie awarii aku mógł się dostać do bagażnika. W kombi nawet tego nie przewidziano, tylko awaryjne otwieranie od wewnątrz. Edytowane przez 5oul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów dość ciekawa teoria, szkoda że z palca wyssana. Jeśli ma w obu drzwiach są wkładki to skąd ma tą drugą pasującą do kluczyka? Od razu uprzedzę głupie domniemania, nie da rady zamówić jej w ASO a żadne e46 nie miała dwóch zamków w drzwiach.

5oul miałem na myśli iz e 46 nie ma wkładek od strony pasażera chyba ze została po wersji angielskiej poprzednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mogę wiedzieć co to zmieni?Znasz kolege norbixa? A może to jakiś cwaniaczek który ścieme wciska i chce się dowiedzieć jak e46 otworzyć, a ja mu na pw całą "recepturę" wyślę... Mam nadzieję Nobix że nie obrazisz się za użycie Twojego nicka, nie mam nic przeciw Tobie ale nie chcę stać się przyczyną czyichś kłopotów.

ja znam kolege.... możesz mu śmiało napisać co i jak na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5oul miałem na myśli iz e 46 nie ma wkładek od strony pasażera chyba ze została po wersji angielskiej poprzednia.

Przeciez 5oul napisal ze nie mozna zamowic w ASO wkladki. To skad wezmiesz druga?

U mnie wkladka sie krecila w kolo jak zegar. Kupilem na zlomie wkladke rozebralem i uszkodzone czesci z mojej zamienilem na te z uzywki. Chodzi jak ta lala teraz. O takie cos:

bmw e46 lock repair | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez 5oul napisal ze nie mozna zamowic w ASO wkladki. To skad wezmiesz druga?

U mnie wkladka sie krecila w kolo jak zegar. Kupilem na zlomie wkladke rozebralem i uszkodzone czesci z mojej zamienilem na te z uzywki. Chodzi jak ta lala teraz. O takie cos:

bmw e46 lock repair | eBay

Takowa wkładka bierze się z oryginalnego angielskiego auto i nie zostaje z niego wymontowana, natomiast w drzwiach lewych delikwent montuje europejska klamkę wraz z wkładka.Napisałem ze w kiepskiej przekładce wyraźnie prawda.

Trochę wyobraźni to nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...