Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam Powracam do Tematu U mnie wszystko gra ale mam problem z 7er tak samo trzeba skalibrować kąt kierownicy bo wyskakuje bład ale niestety nie da sie tego zrobić tak jak w E46 moze ktoś mi pomóc co mozna z tym zrobić jakis szybki sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disem skalibrujesz czujnik kąta skrętu.

w diagnosis wybierasz model auta i wchodzisz dalej... potem klikasz na Control module Functons, następnioe Function Selection i tam wybierasz kolejno:

service functions

chassis

dsc 5.7

sensor adjustments

steering - angle sensor

i klikasz test plan

potem strzałka w prawo i postępujesz zgodnie z instrukcją

prościej się chyba nie da wytłumaczyć :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to mój,sprawdzony,pobierasz i odpalasz tylko na vmware(no i trzeba sieć ustawić)kilku osobom już przesłałem i nie narzekają:)

szkoda,że linki wygasły,znaczy trzeba chyba tam z 10 zeta zapłacić,pobrałbyś i sam sprawdził,v_57 z kodowaniem ,na bazie v_52,z e60 na str głównej

Edytowane przez dirty.73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam v57 ale nie używałem nigdy, zawsze odpalam v44 - jakoś tak się przyzwyczaiłem :) zresztą i tak chyba nie ma jakiś znaczących zmian?

męczy mnie teraz jak pogodzić inne adresy IP DIS v44 i SSS... może coś wiesz w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktor Kamcio postawił diagnozę błąd kąta skrętu.

Zapaliło mi się to ot tak, jadę sobie w trasie, stoje na światłach, piiiik i jest... od czego zacząć? Przed tą trasą robiłem trochę przy kołach przednich, wyciągałem drążki i wahacze ze zwrotnic, ale kabli i przewodów hamulcowych nie odłączałem. Coś mogłem naruszyć, czy raczej nie ma powiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...