Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość dirty.73

jeśli wszyscy o tym wiedzą,to czemu nikt mi nie powiedział:P

a jeśli nie,to może sie przyda

zawsze mnie męczyła uszczelka gumowa na przedniej szybie,ta od zewnątrz,wiadomo,na słońcu,w zimie, przez tyle lat ,jest cała popękana,sparciała,

ogólnie wygląda,jakby ją ktoś wy........,no brzydko wygląda

i dopiero wyniuchałem,że to sie po prostu wymienia i kosztuje grosze8),wydłubuje się tą starą,czyści ładnie rowek,wydmu****e resztki sparciałego syfu,

i zakłada nową na wcisk,ja już zamówiłem,120 PLN z dostawą:lol:,w forumowym sklepie koszt części 95zł:lol:

jest to część nr 1

Oszklenie, poj. części BMW 5' E39 520i M52 Touring ECE - Lista części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby ci nie wypadła po drodze bo bede ci musiał gorącą herbatę postawić-zimno tak bez przedniej szyby cisnąć :lol::P heheh żartuje, nie wiem jak to jest z tymi szybami ale kolo móił że jest klejona wiec myślałem że są takie i takie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć w e46 jest klejona -lakiernik mówił bo będe musiał wyciągać przednią szybęprzed lakierowaniem
:lol: dobrze Cie gość poinformował nie ma możliwości wyciągnięcia uszczelki w e46 (bez jej uszkodzenia) nawet przy wycinaniu szyby zostanie zniszczona :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

no i po zabiegu,powiem tak,

tak wyglądało przed

[ATTACH=CONFIG]24099[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24100[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24101[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24102[/ATTACH]

a tak po

[ATTACH=CONFIG]24103[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24104[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24105[/ATTACH]

nie robiłem fotek montażu,bo to dziecinada,wyrywamy starą,czyścimy wszystko porządnie(wyrywamy z czuciem,bo kruszy się w rękach),

no i nowa na wcisk,najpierw rogi u góry,jedziemy na dół,na dole troszke gimnastyki ,żeby ładnie spasować(bezproblemowo,zobaczyć najpierw jak stara siedzi)góra idzie troche ciężej,ja użyłem klocuszka drewnianego i młoteczka:lol:,nie musze mówić o delikatności przy jego użyciu,no i co?20 minut roboty

(zdjęcia robione kluczem do kół,i nie komentować czystości auta:lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Sorki, że odkopuję temat ale mam pytanie. Powyższy post odnosi się do turasa i uszczelki która idzie po trzech bokach szyby. W sedanie jest trochę inna uszczelka i teraz pytanie czy też tak łatwo wejdzie na wcisk?

Oszklenie, poj. części BMW 3' E36 320i M52 Limousine ECE - Lista części

Moja jest krótsza, tańsza i z innym profilem. Chodzi o nr1 wg schematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko wujek :)

Na wiosnę zmienię chyba szybę to i uszczelkę dam nową bmw_1

A tak poza tym to czemu są dwie do wyboru :

[TABLE=class: styled_table, width: 100%]

[TR]

[TD=class: title_row, bgcolor: #F8F8F8, colspan: 2]Osłona przedniej szyby[/TD]

[TD=class: title_row, bgcolor: #F8F8F8, colspan: 5][/TD]

[/TR]

[TR=class: part_row, bgcolor: #F8F8F8]

[TD=bgcolor: #FFFFFF][/TD]

[TD=class: part, align: left]51 31 8 159 784

[/TD]

[TD=class: part]

[/TD]

[TD=class: part][/TD]

[TD=class: light part center_text, align: center][/TD]

[TD=class: light part small center_text, align: center]1[/TD]

[TD=class: light part small center_text, align: center]205 g

[/TD]

[TD=class: part center_text, align: center]86,75

[/TD]

[/TR]

[TR=class: part_row, bgcolor: #F8F8F8]

[TD=bgcolor: #FFFFFF][/TD]

[TD=class: part, align: left]51 31 8 172 745

[/TD]

[TD=class: part]

[/TD]

[TD=class: add, width: 240][TABLE=class: inner_table]

[TR]

[TD=align: left]Dla samochodów z[/TD]

[TD=width: 40][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 200, align: left]Oszklenie ochronne[/TD]

[TD=width: 20]Tak[/TD]

[TD=width: 20]S357A[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[TD=class: light part center_text, align: center][/TD]

[TD=class: light part small center_text, align: center]1[/TD]

[TD=class: light part small center_text, align: center]204 g

[/TD]

[TD=class: part center_text, align: center]86,75

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka fabrycznie jest wciskana w sedanie i touringu, można ją wymeinic bez ściągania szyby ale jeśli ktoś już miał wymianianą szybę może być problem, majstry ładują sporo kleju i często zapaskudza równiez uszczelkę , wtedy nowa uszczelka moze nie wejść lub nie będzie dolegać tak jak powinna.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka fabrycznie jest wciskana w sedanie i touringu, można ją wymeinic bez ściągania szyby ale jeśli ktoś już miał wymianianą szybę może być problem, majstry ładują sporo kleju i często zapaskudza równiez uszczelkę , wtedy nowa uszczelka moze nie wejść lub nie będzie dolegać tak jak powinna.

To może tłumaczyć dlaczego mam jakiś szajs zamiast ori uszczelki, na wiosne muszę zerknąć jak wygląda ten rowek pod uszczelkę i spróbuje wcisnąć ori. Szyba juz raz wymieniana była, w sumie to też będę ją wymieniał bo załatwiłem ją niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...