Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A więc kolejny dzień kolejny problem,kupiłem niedawno e30 i codziennie coś wychodzi co musze poprawić po poprzednim właścicielu,dziś padło na instalacje;/ Jadąc sobie spokojnie ok 100km/h po nowej obwodnicy z siechnic do kamieńca nagle w samochodzie zrobiło się ciemno!zgasło całe podświetlenie deski rozdzielczej razem z zegarami,przesały działać spryskiwacze i niedziałają przednie przeciwmgielne! sprawdziłem bezpieczniki wszystkie całe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno ładowanie jest? Odpal auto i odłącz akumulator. Wtedy będziesz miał pewność. Możesz tez sprawdzić napięcie ładowania.

Ja przejechałem te 40 km tylko na akumulatorze :)

Jeżeli ładowanie jest to trzeba sprawdzić punkty dystrybucji zasilania do deski i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pogratulować!!

Nie kumam jak ktoś mógł watować taki bezpiecznik? Przecież to grosze kosztuje....

właśnie cały czas znajduję takie niespodzianki,poprzedniemu właścicielowi ktoś podpowiedział żeby zasłonił se chłodnice to szybciej się zagrzeje,a idiota położył szmate na nagrzewnice no i .... szkoda słów!

kupiłem już gwint i szukam swapa ale chce ogarnąć wszystkie prowizorki żeby potem nie było problemów;D

ale dalej coś może być nie tak jak dałeś oryginalny bezpiecznik a zwary nie usunołeś to dalej będzie go paliło chyba że wymieniając żarówki nieświadomie usunołeś zware

narazie wsadziłem bezpiecznik 7,5A,wymieniłem wszystkie żarówki (popękały) i jest dobrze jak zacznie się coś dziać to naturalne że zaczne szukać gdzie jest zwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze jak zacznie się coś dziać to naturalne że zaczne szukać gdzie jest zwarcie.

wszystko wskazuje na to że działo się poprzednikowi już coś z tym zwarciem bo jak włożył 30A a później jeszcze podwatował drutem to musiało go to rozzłościć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...