Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dudek odpuść sobie rejestratory trasy z allegro do 200 zł.Naprawdę na nic się nie zdadzą (no chyba tylko w starciu o przejazd na żółtym) .

Miałem rejestrator omega -tablic rejestracyjnych nie widac a od policjanta w razie ucieczki sprawcy usłyszysz że czerwonych fiatów uno jest milion.Nie ma rejestracji nie ma sprawcy.

Aparaty cyfrowe jaki mamy niejednokrotnie mają lepsze parametry.

No chyba że w takich sytuacjach nr rej. głośno odczytasz by nagrało się audio.Niemniej przydatna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

piszecie żeby walił śmiało tylko jak już taki delikwent wyjedzie a wy mu wjedziecie w tył to 'Pan Policjant' powie że nie dostosowaliście prędkości do warunków na drodze i jest wasza wina

po za tym każdy ma taki odruch że próbuje uciekać gdzieś w bok żeby nie doszło do kontaktu znam to z doświadczenia

sąd i wygrywasz taką sprawę, jak trafisz na debila policjanta (co nie mało ich) i nie uzna winy gościa wyjeżdżającego z podporządkowanej

moim zdaniem te wideorejstratory to bajer, nic na nich nie widać,

Dudek, co do śnieżynki nie ma tragedii, poskładasz i będziesz latał znowu jak szalony :D Ale ****owo że się przytrafiło, szkoda auta i szkoda portfela :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan policjant to imbecyl...

wideo-rejestrator sam po akcji z bryłką lodu się zastanawiam nad zakupem...

gazeta Wroclawska i ich artykuł to jakiś absurd komenty jak zwykle najlepsze...

Dudek co do uszkodzeń nie ma dramatu szybko ogarniesz temat :drunk:

a gościa co Ci wyjechał mam nadzieję, że pod tira wjedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi pokazywał dosyć niedawno takie urządzenie. Kupił też za niecałe 200zł i można przybliżać, odtwarzać itp itd. Nawet funkcja kręcenia w ciemności. Nawet przy kiepskim oświetleniu dało się odczytać rejestracje przejeżdżających samochodów, wiec polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wideo-rejestrator sam po akcji z bryłką lodu się zastanawiam nad zakupem...

nie ma co myśleć, ja kupiłem cosik takiego -> REJESTRATOR SAMOCHODOWY PRESTIGIO ROADRUNNER HD1 (3033654014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jestem bardzo zadowolony... nawet w nocy nagrywa idealnie. Nic mie więcej nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo zadowolony... nawet w nocy nagrywa idealnie. Nic mie więcej nie potrzeba.

i powiadasz, że tablice są widoczne nawet w nocy???Właśnie robię wstępne rozeznanie bo mam zamiar zakupić tylko nie wiem jakiej firmy i jaki model jest tego od za*bu...czyli polecasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Pechowo .... a ten krawężnik przed torowiskiem to wziąłeś bokiem ? przez to fela tak pogięta ? Dzisiaj tamtędy jechałem to ten krawężnik całkiem solidnej wysokości , ładnie musiało Cię miotnąć żeby całym furakiem wlecieć na tory ... a tamta podporządkowana jest trochę ciulowa do wyjazdu bo jest po łuku i trochę wiadukt utrudnia widoczność ... dlatego ja na tamtym odcinku staram się jechać lewym pasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wreszcie z bólem serca sprzątnąłem bagażnik i powyciągałem połamane klamoty

później napompowałem koło okazało się w dzień że felga lekko pościerana i leciutkie wgniecenie dobre że opona zimowa duża więc bokiem uderzyłem dlatego ją zdjeło z felgi

P2260655.JPGP2260656.JPGP2260658.JPGP2260657.JPGP2260659.JPG

no i już pierwsze zakupy dzisiaj kurier przywiózł intercooler i chłodnice oleju

P2270661.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem właśnie z kolesiem bo ma takie coś dał nie całe 200 zł mówi że daje rade nagrywanie HD tylko trzeba kartę pamięci włożyć miałem pożyczyć na parę dni wypróbować ale nie chciało mi się wracać teraz żałuje

jak podeślecie jakąś dokładniejszą specyfikację co taki sprzęt powinien mieć, albo link do sprawdzonego modelu to możemy zrobić grupówkę i zamówię to w hurcie albo półhurcie - powinno wyjść taniej

BTW: warto sprawdzić czy gdzieś dookoła nie ma jakiegoś monitoringu sklepu lub magazynu - często można coś znaleźć i jest pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swojej kamerce mam karte 32GB- filmy tnie/dzieli po 2min ( jak dla mnie rewelacja, bo jak coś to łatwo się szuka) no i po zapełnieniu karty flimy się same nadpisują czyli usuwa najstarsze ... jak się zmobilizuje to wkońcu wyjme karte- zrzuce do kompa i pokaże Wam jak to nagrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przydaje sie autocasco tutaj. Jak ktos Ci w nocy rowerem/na piechote w srodku lasu wyskoczy przed auto i rozbijesz auto za 50tys to tez Ci nikt kasy nie odda. Ostatnio znajomy jechal 90km/h wedlug przepisow i laska szla bokiem w tym czasie co tir nas mijal, ledwo weszlismy miedzy tira i laske.. Zero odblaskow, nic, szla srodkiem lasu.. 2km dalej nastepny delikwent kroczyl z buta, tym razem z przeciwnej strony.. Glupota ludzka nie zna granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...