Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Pytanie czysto teoretyczne jak narazie :) Jakie graty potrzebne? Czy skrzynie tez trzeba zmieniac ? Orientacyjne koszty takiego zabiegu ? No i zasadnicze pytanie czy sie oplaca :)

Potrzebujesz silnik 2.8 i kompa z tego motoru jakbym Ja taką operację robił to skrzynie od 2.8 też bym wziął w komplecie.

Z tego co mi wiadomo to wał jest inny niż w 2.0 i dyferencjał mocniejszy więc jeśli chciałbyś aby wszystko miało ręce i nogi to reszta klamotów też by się zdała.

Jeśli ma jeździć to silnik,skrzynia i komp to będzie jeździć :dance:

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak wersja oszczędnościowa: silnik z kolektorem ssącym przepustnicą wszystkimi wężami od powietrza przepływką i puszką filtra z tej racji że 2.8 ma wszystko w dolocie grubsze niż 2.0.

wiązka silnika, sprzęgło i reszta osprzętu zostaje , jedyne co trzeba zrobić to wgrać mapy od 2.8 do sterownika

wersja drozsza tzw fabryczna to co wyżej plus sprzęgło 240, skrzynia 320z- duża, wał, dyfer, półosie, wydech. ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak zostawisz swoją skrzynie to będą inne przełożenia,auto będzie miało inne przyśpieszenia niż pełno wartościowe 2.8.

Zresztą piszesz sam co trzeba zrobić to nie wiem po co pytasz...

Jeśli chcesz przełożyć sam silnik i zmienić mapę to dla mnie będzie wielka kupa :drool:

Oczywiście jeździć będzie...

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sam siebie czy chcesz zmienić silnik na 2.8 czy jest to opłacalne dla Ciebie.Bo jeśli chcesz na tym oszczędzać i wsadzać sam silnik to mija się z celem taka operacja...

Jeśli to ma jeździć jak 2.8 to weź pod uwagę resztę części do takiej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...