Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Był śnieg i błoto pośniegowe a mnie nawaliła pompka spryskiwacza szyby przedniej. Niby "na ucho" było coś słychać przy włączaniu manetki spryskiwacza ale nic nie spryskiwało; początkowo myślałem że mi zamarzło ale szybko rozwiałem wątpliwości. Na forum nie znalazłem dokładnych wskazówek gdzie mam szukać i już zdegustowany chciałem zrezygnować gdy nagle olśnienie i zajrzałem tam, gdzie zdawało mi się jest za mało miejsca na 7-mio litrowy zbiornik. :dance:EUREKA Męczyłem się kilka dni bez spryskiwaczy przedniej szyby a tu odkrycie równe Columba. Opisy mówiły o nadkolu ale nie precyzowały dokładnie gdzie, zajrzałem w nadkole od strony reflektora a tam :mad:pusto?! Dopiero z drugiej strony zwycięstwo :D

1d899d049232dcf6m.jpg bc1c03cdb2380b90m.jpg

Nie pamiętam już która pompka jest od czego, ale nie problem zamienić wtyczki na pompkach miejscami lub po kolei je wypinać, by się przekonać która jest od czego. Ja tak doszedłem która mi niedomagała. Na szczęście tylko się zacięła i po wyciągnięciu, oględzinach i ruszeniu pensetą wirnika pompka śmiga elegancko dalej.

3576506f962694bem.jpg 7b85de5c8b7c3befm.jpg

Dostęp nie jest trudny, wystarczy poodkręcać dookoła kilka wkrętów i wyjąć kilka plastykowych zapinek i mamy całość na wierzchu.

Oczywiście jeśli mamy pełny zbiornik to płyn wycieknie przy wyjmowaniu pompki czy czujnika - ja podłożyłem miskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...