Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bylem - widzialem ...niepolecam

Czemu (wersja przedlift , polift... ile ludzi tyle teori..mniejsza....) ale:

- mocno tluczona z przodu po prawej stronie az podluznica jest peknieta

- malowana dookola (wychodza purchle "pozimowe" na blotnikach-wlasiciel zarzeka sie ze ma 4 lata i nie bylo w tym czasie krachow...)

-tyl po prawej stronie slaby jakby szlifowane/polerowane zacieki. jakby podmarszenie farby, paproszki w lakierze

-lewy tyl robiony po strzale

-przy 2000obr delikatnie przydzwania silnik ale naprawde ok

- tapicerka skorzana nie gladka wiec bodaj sie nie nadaje nawet do renowacji takze lipa... a znalezc indywiduala na podmianke ..ciezko

-wychuchana wyniuniana tylko pod wzgledem wymycia ( ale niezabardzo wyglada jak sie czlowiek z bliska przygladnie (bylismy w 3 osoby)

- np. a boczki chyba nie poprzykrecane bo skwiercza, motylek przykrecony srobkami.....

- w sumie to elektryki typu klima swiatla nawiewy itp... nawet zesmy nie dotykali -starczylo nam tego co zesmy zobaczyli i to ze np prawe drzwi sie nie otwieraly od zewnatrz

-apropos sprzedajacego to mieszka na wiosce pod Wiecborkiem ..dojazd b utrudniony i nie jest chetny wogole do rozmowy o samochodzie/ uslyszelismy teksty ze rozbieramy mu auto jak np uchylilismy tapicerke lewej strony w bagazniku...

-generlanie On ma ja 4 lata i nic nie wie o jej stanie...a o znizce nie ma wogole mowy...

Takze jak za te pieniadze bez negocjacji to lipa...zastanawialem sie zeby nie zaproponowac 10 000zl ale po pierwsze pewnei bym dostal w zeby a po drugie to nie wiem czy chcialbym to auto za te 10 000zl

Finalnie nawet zesmy ja nie pojezdzili...

Pozdrawiam i dziekuje za zaineresowanie

Dziedzic

Edytowane przez Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem pisac, ze wyglada na uderzana w przod, widac po spasowaniu maska/lewy blotnik - maska/prawy blotnik

i nie wiem czy prawy kielich nie byl malowany

wiec cena tak 2000 - 3000zl za duza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi cos w tym przodzie niegralo. Skupilem sie na nerce ale on po 96 dopiero inne byly ;) Ja bym do niej specjalnie sie niezrazal. Auto nowe niejest i wiadomo, ze trzeba brac pod uwage rozne sytuacje. Wedlug mnie w dalszym ciagu warta blizszemu przyjzeniu sie. Sprobuj goscia telefonicznie za jaezyk pociagnac, ze na zdjeciach cos widac itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...