Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jestem w trakcie finalizowania zakupu mojego trzeciego już BMW, pierwsze dwie to E36, teraz padło na piąteczkę.

W związku z tym chciałbym, aby forumowicze wystawili mu jakąś opinię, choć zdaję sobie sprawę, że po zdjęciach to niewiele można powiedzieć.

Wiem że trzeba będzie to auto jeszcze doinwestować, ale nurtuje mnie pytanie czy się opłaca. Właściciel napomknął mi coś o tym że raz się mu to auto zagotowało a przyczyną była pompa wody, teraz rodzi się pytanie na ile jest możliwe że będę miał głowice do roboty, bo słyszałem skądinąd że takie rzeczy to bolączka tego dwulitrowego silnika.

Dziękuję z góry za wszelkie opinie i sugestie. Jeżeli ktoś potrzebuje odpowiedzi na dodatkowe pytania to z wielką chęcią na nie odpowiem.

(Po kliknięciu na zdjęcia pod aukcją pojawi się ich znacznie więcej w powiększonym widoku)

Bmw 520 5er e39 lifting XENON TÜV2014 2Hand AHK in Mitte - Hamburg Rothenburgsort | BMW 5er Gebrauchtwagen | eBay Kleinanzeigen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popros goscia o vin. Jakas dziwna wedlug mnie. Szczerze to nawet bym na nia niezwrocil uwagi. Ciekawe gdzie jest ten lifting... Silnik troche maly ale to mozna wybaczyc. Wyposazenie a w zasadzie jego brak jak na 5er kuleje. Niby Xenon jest a klima manualna. Przebiegiem niema co sie nawet sugerowac zastanawiam sie czy fotel kierowcy jest w calosci. Przod siedzi tyl sterczy jakos tak dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

97 trochę drogo 8 tysiaków + transport + podatki pęknie 11 kawałków .... za tyle to bez problemu kupisz w PL coś po 2000r.

Jak na 2.0 i 97 wyposażenie standardowe .... klima manualna to akurat zaleta ... brak multifunkcji a tempomat się przydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Dowiem się o ten VIN, tylko podpowiedzcie gdzie go znaleźć bo gościu nie wygląda na ogarniętego a z tego co ja pamiętam to można go ujrzeć gdzieś pod maską, ale zabij nie mogę sobie przypomnieć gdzie. Xenon jest bo to nie są oryginalne lampy tylko zmienione, tak jak kierunki i lampy z tyłu, lakier się świeci bo też nie jest oryginalny ale widziałem zdjęcia sprzed lakierowania i faktycznie mogę uwierzyć że była potrzeba wymiany na nowy. Trzecia sprawa to to że ja mieszkam na stałe w niemczech i nie potrzebuję przerejestrowywać. Auto kupuję bo się niewygodnie busem do PL jeździ, no i zawsze coś sobie z kraju przywiozę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Dowiem się o ten VIN, tylko podpowiedzcie gdzie go znaleźć bo gościu nie wygląda na ogarniętego a z tego co ja pamiętam to można go ujrzeć gdzieś pod maską, ale zabij nie mogę sobie przypomnieć gdzie. Xenon jest bo to nie są oryginalne lampy tylko zmienione, tak jak kierunki i lampy z tyłu, lakier się świeci bo też nie jest oryginalny ale widziałem zdjęcia sprzed lakierowania i faktycznie mogę uwierzyć że była potrzeba wymiany na nowy. Trzecia sprawa to to że ja mieszkam na stałe w niemczech i nie potrzebuję przerejestrowywać. Auto kupuję bo się niewygodnie busem do PL jeździ, no i zawsze coś sobie z kraju przywiozę

Jak to jest auto od Niemca to na wszytko pewnie bedzie mial papiery. Jak to polski niemiec to to auto cuchnie z daleka... tak czy siak ja bym sobie glowy nim niezawracal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha jak mozna nie wiedziec gdzie jest VIN xD jest wiele aut, po przeczytaniu wypowiedzi ludzi w tym temacie podarowalbym je sobie chocby tylko po to zeby nie robic sobie problemu. Jak cos smierdzi to czuc z daleka. Masz wiele innych E39 wiec skup sie na nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...