Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie domykają się automatycznie, trzeba trzymać przycisk od zamykania (alarm fabryczny).

Kiedyś mój znajomy miał w e39 tak że po zamknięciu auta przy otwartych szybach, przyciskał jeszcze raz przycisk zamykania i wszystkie szyby się domykały.

Mnie interesuje zrobienie tego tylko programowo bez ingerencji w elektrykę.

KOMFORTOEFFNUNG : komfortowe otwieranie (szyby)

KOMFORTOEFFNUNG_FB : komfortowe otwieranie (szyby) kluczyk

KOMFORTSCHLIESSUNG : komfortowe zamykanie (szyby)

KOMFORTSCHLIESSUNG_FB : komfortowe zamykanie (szyby) kluczyk

Te wpisy dotyczą chyba tego co mam obecnie ?

Czyli po przytrzymaniu przycisku zamykania szyby się domykają (przycisk trzeba trzymać aż do zamknięcia szyb), po przytrzymaniu otwierania tak jak powyżej

Edytowane przez przemal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się zamykały szyby po zamknięciu drzwi musi być wydłużony sygnał zamykania, jeżeli masz wydłużony to będą się zamykać po jednokrotnym naciśnięciu a jeżeli nie jest wydłużony to będą się zamykać jak będzie się trzymać wciśnięty guzik, jak zaprogramować moduł aby sygnał był wydłużony to osobiście nie wiem ale kumpel który bawi się w alarmy i tego typu ******ły zrobił mi to kiedyś w dosłownie 2 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukajcie w GM5 ,w GM3 nie ma,może też działać bez fabrycznego alarmu(nie sprawdzałem),ale trzeba też dać DWA na activ

DWA_BLK_ABSCHALTEN

Nie rozumiem czemu musze kodowac cale auto zamiast jednego modulu? Zeby to znalezc musze sciagac trc calego auta:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...