Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iż ostatnio chciałem sobie wymienić fotele ze zwykłego weluru na skórę pojechałem ponad 100km po fajny zestaw zachowany w niemal idealnym stanie. Po wymontowaniu obu kanap, zamontowania nowego oparcia już w moim aucie spotkało mnie dosyć spore rozczarowanie - Siedzisko kanapy nie pasowało do mojego auta, tapicerka przekładana z sedana do sedana.

Co się okazało? Tamte auto nie miało poduszek a moje już tak... U mnie pod kanapą jest ukryty sensor Airbag i kanapa ma spore wycięcie w siedzisku... I tutaj mam do was kilka pytań, bo szukam na spokojnie ładnego zestawu tak więc:

- Czy fotele będą pasować niezależnie od wersji? Czy znowu mnie coś zaskoczy, bo foteli nigdy nie demontowałem.

- Co z podgrzewaniem foteli? Bo na elektryce mi nie zależy szukam manualnych. Czy nie ma znowu jakiś sensorów pod fotelami itp?

- Czy będzie problem z wsadzeniem sportsitze? Kanapa od auta z sportsitze jest identyczna co zwykła?

Z kanapą już się wiele nauczyłem i szukam auta, które miało wcześniej airbag... No i oczywiście musi być sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe...sam nigdy nie probowalem ale wydawalo mi sie ze to sa czesci plug&plej

zwykle sporty z tylu maja normalna kanape, w Mkach mozna szarpnac cos innego np; dzielona tylna kanape chyba od recaro; rarytas tez elektryczna tylna kanapa:D albo kanapa skladana/dzielona w sedanie. przod chyba normalnie powinien pasowac. nie ma duzo roboty tylko troche gimnastyki

a moze zle zaczepy weszly i nie mogles domknac siedziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie różnica była ogromna, to było wycięcie w wielkości pudełka o głębokości co najmniej 2-3cm. Zastanawiało mnie dlaczego siedzisko nie chce wskoczyć.

Kolejna dziwna sprawa to przeczytałem to: "airbag system II jest pod tylna kanapa nr 16 (z wbudowanym czujnikiem zderzeniowym), airbag system I, czujniki zderzeniowe na kielichach-pomarańczowe i tego sterownika na pewno nie ma pod tylna kanapą nr 1"

Czyli jak? auto mające 1 poduszkę np. z 93r. nie będzie miało tego sensora pod kanapą? Może jest ktoś kto ma auto po pierwszym lifcie i wie czy ma ten sensor pod kanapą, bo nie uśmiecha mi się szukać kanapy z sedana i to po 94r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...