Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

powiedzcie proszę jak sprawdzić pompę wtryskową czy jest dobra chodzi o to że stwierdzono że albo padła pompa albo zasilanie pompy

nie wiem jak to podłączyć żeby mieć pewność czy działa i jak sprawdzić przewód zasilający pompę wtryskową chodzi co ma być włączone oprócz zapłonu a co nie żeby czegoś nie spalić

czy wystarczy tylko przekręcić kluczyk w stacyjce

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak auto kręci to paliwo leci a po tym zwarciu jest problem dla tego elektryk posprawdzał wszystko i powiedział że nie ma zasilania na pompę wtryskową lub walnięta pompa

tds niema pompy w baku

a jak to nie ma pompy w baku jak jest chociaż nie otwierałem zbiornika ale jak go odkryłem to słychać przy takim dużym korku na baku jak się załącza :)

( tak mi się wydawało) kiedyś sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno niema w 1.8tds bo takiego robiłem a 2.5tds to nic innego jak 2cylindry więcej a tam pompy nie było no chyba że ty masz... być może kompa uwaliłeś po tym zwarciu

CO TY CZŁOWIEKU PISZESZ ZA GŁUPOTY NA FORUM!!!!! Ja mam 318 tds i wymieniałem pompę paliwa która jest w baku nie pamiętam tylko w której komorze prawej albo lewej Ty jeszcze robiłeś tds lolol To już wiem dlaczego te silniki mają złą opinie Bo jak trafiają do takich mechaników operujących taka wiedza jak ty to nic dziwnego.Zerknij sobie tutaj ty mechaniku wykfalifikowany i nie wprowadzaj ludzi w błąd RealOEM.com * BMW E36 318tds Pompa paliwowa / Czujnik poziomu

Wystarczy tylko podnieść siedzisko tylnej kanapy aby po przekręceniu zapłonu usłyszeć jej pracę jeśli nic nie słychać to znakiem tego spalony jest silnik Ja wymieniłem cała pompę można też wymienić sam silniczek który można kupić osobno.

Edytowane przez Heros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij sobie tutaj ty mechaniku wykfalifikowany i nie wprowadzaj ludzi w błąd

panowie spokojnie każdy się może pomylić :)

ale w sumie nic mi nie podpowiedziałeś :)

być może kompa uwaliłeś po tym zwarciu

też mi tak powiedzieli w ..... ale nie mieli racji powiedzieli że padło sterowanie w pompą w komputerze i kupiłem drugi jak się później okazało oby dwa dobre :)

dlatego stąd moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO TY CZŁOWIEKU PISZESZ ZA GŁUPOTY NA FORUM!!!!! Ja mam 318 tds i wymieniałem pompę paliwa która jest w baku nie pamiętam tylko w której komorze prawej albo lewej Ty jeszcze robiłeś tds To już wiem dlaczego te silniki mają złą opinie Bo jak trafiają do takich mechaników operujących taka wiedza jak ty to nic dziwnego.Zerknij sobie tutaj ty mechaniku wykfalifikowany i nie wprowadzaj ludzi w błąd

TDS to silnik dobry!!! \a ty pisząc takie coś to kariery nie zrobisz tu wielkiej.... rozbierałem 1.8tds i był problem bo na obroty nie wchodził. więc do baku a tam nniema żadnej pompy elektrycznej.. więc wtryskowa do roboty i już gicior po zrobieniu jej było. niewiem jak w waszych TeDeSach było ale tam pompu ni ***a nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na pisałem że TDS jest zły Napisałem że mają złą opinię bo trafiają do takich mechaników jak ty ktorym podaje się jak na tacy link wyjaśniający sprawę z istnieniem pompy paliwa w każdym TDS przynajmniej w e36 No ale ty przecież rozbiereałeś aż jednego TDS i pompy nie było i ma nie być a w realOEM kłamiom :!:odsyłam do lektury na Forum Bmw-Diesel pl. Jest tam dział poświęcony wyłącznie TDS-om

Edytowane przez Heros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...