Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problemów z inpa pewnie było tu dużo mnie chodzi o

ncs-a.

Mianowicie inpa jako tako chodzi tzn ediabas w inpie zapala się kontrolka od ładowania ale jak włączam ncs expert wyskakują mi dziwne błędy typu IFH 0009 ze comand not recognized lub że initialising error.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów który ma doświadczenie w instalacji inpy i ncsa pomoże,to rozwiązać?Może jakiś faq na szybkości co do konfiguracji, bo instalek z inpa mam chyba że trzy i w jednej jest tylko komplet ncs inpa itd.może coś nie tak ustawiam ;(((

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto to e 61 01.2006r 2.0d interfejs?tzn ?Win xp wersji inpy mam chyba ze trzy,pierwsza to z paki Standard_Tools_Setup_2.12 inpa v5.0 ediabas v6.4.7.z taka racja ze w inpie jest tylko 3 opcje:F1 info,F2 Skrypt,SHIFT+F1 zmiana edytora.Druga wersja inpy jest EA08X,i to jest paczka z instalacja wszystkiego w dwoch jezykach,jak w Faq-ach na necie.A trzecia to instalka samej inpy v5.0.1

Nie wiem na oko laika wszystkie instalki wsadzilem w jeden folder czyli nowsze pliki zastapione ale mi sie wydaje ze problem lezy nie w inpie tylko w ustwieniu EDIABAS.Port mam ustawiony na com 1,zmienna srodowiskowa tez jest dodana do patcha i nic lipa ;(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalując STS 2.12 wywaliło pliki z inpy i z ediabas, przed instalacją STS trzeba robić kopie zapasowe niektórych folderów,

zainstaluj samą inpę 5.0.2 + aktualizacja ncs'a i ediabas plikami z spdaten min v45.2 i wszystko będzie działać jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok usunołem wszystko Sciagnolem inpa 5.02.10.0.0.4 w dwóch czesciach z chomika i lipa odpalam instalke a tam update do ncs zainstalowałem bmw tools z paczki z tego pliku i lipa zainstalował sie komplet ale jak odpalam inpe to wersja jest 5.0 nie 5.0.2 i ciagle nic nie ma oprocz OPCJI F1 F2 F3 i SHIFT+F1.Moze masz gdzies adres do pobrania "Dzialajacej wlasciwie"instalki? kopie zapasowe tez robilem i lipa a jak sprawdzic czy w pliku ediabas.ini wszystko sie zgadza? i skad wziasc te pliki SPDATEN i jak sprawdzic czy one sa ver.45.2?chcialem zrobic pozadek w kodowaniu bo elektryk mi pomieszał we wpisach i dziwne rzeczy sie dzieja np chyba włączył mi jakies oszczedzanie energi swiatła mi tak ustawił jak sie ustawiało w e46 przed liftem ze swiatła dlugie sie pala zamiast normalnych i to na pozycji 0 z wlaczonym zaplonem(chyba nie powinno tak być)Wlasciwie powinien wyłacyc wpisem soczewke w dzien i wiekszyc wartosc w ringach zeby mocniej swiecily ja mam markery.A tak wogole to oprocz instalki przydała by sie nazwa opcji ktora jest odpowiedzialna za gong od pasów z przodu.noi chyba konfig dzialajacego ediabas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak DRL,wiem że w e46 postojowa żarówka jest w kloszu od długich i można tam coś pokombinować bo lampa bez soczewki. A tu mam xeona który się świeci niepotrzebnie w dzień przydały by się wpisy do ncsa żeby to zmienić,i co to jest tryb oszczędności energii i jak go wyłączyć bo co jakiś czas auto robi się trup i trzeba wsadzić kluczyk żeby elektryka znowu była na postoju.we wcześniejszych BMW nie było problemów a w tej jest komp i wszystko wie czy pasy zapiete czy koła takie jak powinny być i dlatego że auto jest zaawansowane dla mnie zwracam się do was o pomoc :)co niektórzy mają dużo wiadomości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...