Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra chyba najpierw pójdę spryskać końcówki siłownika wd40 aby dało się je ruszyć :) proszę o cierpliwość jak tylko zamówię i przyjdą to postaram się szybko założyć sprężyny i dam znać,może uda się nagrać krótki filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc pojechałem sobie dzisiaj zamontować... i lipa, nie chce mi się domknąć klapa, a widzę, że już sprężyna była ściśnięta na maxa, tak więc te co mam to raczej do sedana, a nie do coupe, jedno w tym dobre, że obie główki się pięknie odkręciły. Tak więc jak ktoś chce do sedana E46 to sprzedam swoje:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W więc tak: mam sprężynki są takie same jak chłopaki zamawiali średnie niebieskie.Próbowałem odkręcić te końcówki ale moje trzeba grzać palnikiem bo nie ruszają się wcale...Mam nadzieję,że po lekkim nagrzaniu uda się je założyć.

Tu macie namiar na gościa który wyśle wam do domu za 40 zł dwie sprężynki do e39 sedan :)

Model sprężyny : B20-064 - 13zł brutto /1szt

Koszty wysyłki:

Za pobraniem: 25,00 PLN

Przy wcześniejszej wpłacie na konto: 14,00 PLN

Nr konta:

ES BANK Spółdzielczy w Radomsku

47 8980 0009 2006 0062 6718 0001

Jarosław Szymczak

ul. Sucha 4

97-500 Radomsko

Tu macie kontakt do gościa seweryn.szymczak@firma-jartech.pl

A więc panowie taniej już się nie da :)

Edytowane przez Georgii
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem maila w poście wyżej.

Na maile szybko odpisuje.

Jeśli chodzi o e46 to było już omawiane jakie potrzebne jak mu wyślesz parametry na maila to ci powie czy mają albo poszukaj sam.Bo gościu skąd ma wiedzieć jakie tam potrzebujesz do e46...

Tu szukaj jak coś : JARTECH - sprężyny tłocznikowe ISO 10243 SPECIAL SPRINGS seria B niebieskie tylko do e46 nie były niebieskie,a raczej zielone lub czerwone jak dobrze pamiętam.A kolorami oznaczone są twardości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy sprawa automatycznego otwierania klapy w sedanie to nie taka prosta sprawa...

Nie da się założyć sprężyn na oryginalne siłowniki.A wygląda to tak:" w e39 przed liftem są nie rozłączne główki w siłownikach bo są zakuwane.

I teraz pytanie czy w poliftach też takie są ? Czy ktoś wie jakie trzeba kupić siłowniki aby miały główki odkręcane.

Znalazłem nowe zamienniki ale czy sprzedawca będzie wiedział czy się okręca w nich końcówkę to nie wiem.

Więc temat dalej do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...