Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Oryginały przed liftem są zakute na stałe,może w polifcie się odkręca jak nie to trzeba kogoś kto ma sklep aby zamówił zamienniki z możliwością zwrotu i spróbować przez szmatkę odkręcić aby nie porysować powierzchni.Jeśli się jakieś odkręcają to piszę się na 2sztuki oczywiście poszukajcie najtańszych bo już wydałem na wcześniejsze sprężyny,które okazały się lipa bo zamówiłem aż 10 sztuk...bo chłopaki się pisali po 2sztuki,więc już nie chcę tak eksperymentować bo widzę,że nikt oprócz kolegi Beaver79 nie interesuje się już zbytnio tematem...

Chłopaki szukajcie zamienników siłowników do 339 sedana,które się odkręcają,Ja pisałem do kilku sklepów maile ale oni zero odzewu.

A fajnie by było już zrobić te otwieranie jak znalazłem sprężynki w Polsce za 40zł z przesyłką na jedno auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewną myśl...jeżeli materiał z którego zrobione są sprężynki nie jest zbyt twardy to można spróbować naciągnąć pierwszy zwój, spróbować go przecisnąć przez siłownik(za okrągłą końcówką) a następnie ruchem okrężnym nawinąć resztę sprężyny aż wskoczy w całości.Tak mi jakoś wpadło do głowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby to dało się rozciągnąć, twarde jak sam s****isyn
No ja materiału nie widziałem stąd tylko pomysł i propozycja a tak patrząc na filmik wydaje się że u tego gościa zwoje są dość cienkie i byłaby taka możliwość bmw_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny tak nie założysz kolego jak napisałeś,koleś musiał jakoś rozebrać siłownik albo dostał odkręcany...Materiał sprężyny jest za twardy aby go tak przecisnąć.

Napiszcie po angielsku komentarz jakie siłowniki kupił,może da namiar na ebay jakiś :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co innego :) koleś w jednym sklepie sprawdzał siłowniki w zamienniku i w kilku firmach nie były również odkręcane.

Jak się przyjrzycie na jednym z filmików widać,że koleś ma zamiennik siłownika postarałem się zrobić foto nazwy firma NitroLift :) Wątpię aby ktoś bawił się w taką,rzeźbę jak cięcie,gwintowanie i nowe główki...

Może trzeba namierzyć gdzie takie można dostać.

I teraz do tych co znają dobrze angielski aby poszukać na necie takich siłowników firmy NitroLift...

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego z metalową główką z filmiku nie znalazłem...Chyba,że trzeba do nich napisać zapytanie,ale zaczynam wątpić w montaż tych sprężynek bez rzeźbienia...

Koleś z filmiku napisał mi tak : Hi

I replaced my struts with the new ones they had the unscrewable head. the head on the standard BMW struts is not removable.

Rozumiem tylko,że standardowe są nie rozbieralne,może ktoś przetłumaczy ?

Czyżby napisał,że sam dorabiał główki ?

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Ma ktos jeszcze na opylenie takie sprezynki do e46 sedana? I jeszcze pytanko bo niby do E46 jeszcze trzeba dokupic jakis odbojnik. To takie cos moze byc? [ATTACH=CONFIG]28387[/ATTACH]

Hi

I replaced my struts with the new ones they had the unscrewable head. the head on the standard BMW struts is not removable.

Rozumiem tylko,że standardowe są nie rozbieralne,może ktoś przetłumaczy ?

Czyżby napisał,że sam dorabiał główki ?

On napisal, ze zastapil silowniki nowymi z odkrecanymi glowkami. I ze standardowe nie maja odkrecanych.

Edytowane przez bania88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...