Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry dzial. Jak zly to prosze o przeniesienie. :lol:

Kazdy wiek jak uciazliwe bywa otwarcie klapy bagaznika. Fajnie jest jesli mozna otworzyc klape pilotem,ale i to jak masz pelne rece toreb nie pomaga zbytnio.

Czy ktos z Was robil cos takiego?

[video=youtube;1R-FvdUgRuU]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem nieglupie :shock:

trzeba poszukac takich sprezynek :twisted:

edit:

z opisu wynika ze kupił taka

B20x64 Medium Load Die Spring :: BearingBoys.co.uk

jakbys zamawiał bierz tez dla mnie :twisted:

Edytowane przez jokeymiras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzielam taki patent jakies 2 lata temu u chlopaka z w Octavii Liftback, pozatym ze ciezej sie bagaznik zamyka i trzeba lekko pie.....nac to same plusy kuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany mam juz wymiary. A wiec podaje jakby ktos chcial zamowic sobie z tej strony:

Fixings | Die Springs | Light | Medium | Heavy | Extra Heavy Load

Wymiar na:

E39 to B20x64 Medium load die spring

E46 to B20x32 Medium load die spring lub V20x32 Light load die spring (roznica w sile naporu, medium bardziej odbija i ciezej zamknac od light, light ponoc z czasem sie wyrabia i nie spelnia funkcji, ale to ponoc!)

Dodatkowo do E46 trzeba dokupic nr 16.

RealOEM.com   BMW E36 318is TRUNK LID/CLOSING SYSTEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wstrzymajcie się parę dni może załatwię Polskie sprężyny i wyjdzie taniej w poniedziałek powinni dać mi znać czy zrobią takie i czy będą pomalowane proszkowo jeśli nie to mam kolesia co by pomalował np. na czarno i będzie cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wstrzymajcie się parę dni może załatwię Polskie sprężyny i wyjdzie taniej w poniedziałek powinni dać mi znać czy zrobią takie i czy będą pomalowane proszkowo jeśli nie to mam kolesia co by pomalował np. na czarno i będzie cacy :)

to daj cyne jutro jak sprawa wygląda -mniej zachodu bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...