Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


W trakcie skręcania, wieje w okolicach gałki biegów...


mmaarrcciinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem tak już rok temu w zimę, ale chyba mniej mi to przeszkadzało lub występowało sporadycznie... Otóż gdy skręcam w prawo lub w lewo, (bardziej i częściej czuć gdy w prawo) to czuje taki lekki zimny chwilowy przewiew zimnego powietrza w tą dłoń którą trzymam na lewarku od biegów. Teraz zima to czuć jak w aucie ciepło. Tak dosłownie 2, 3 sekundy gdy skręcam. Potem jest ok. Skąd to może wiać??? I akurat przy skręcaniupytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sajmonowski" dobre :lol:. A już myślałem że tylko ja tak mam. Chciałem dziś wyłapać na każdym zakręcie te zimno ale nie da rady. Może jak by zrobił kilka kółek na rondzie to by wychwyciłpytanie_bmw nocą jak ruch znikomy. Coś w tym musi być jeżeli tyle osób też to czujepytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przemieszczaniem powietrza to raczej lipa. Przecież we wnętrzu ono się tak nie porusza jak z otwartą szybą... Nie musi być mrozu żeby to poczuć. Wystarczy rozgrzany samochód do temperatury większej niż na zewnątrz. Jeśli kilka osób też tak ma to może tak być musi no bo chyba nie jest możliwe że w kilku autach z różnego rocznika wieje tak samo w tym samym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uszczelki w drzwiach domagają się wymiany, ale nie sądze żeby podczas skręcania przy ruchach "budy" wiaterek wpadał i czuć go było tylko koło gałki. Poza tym fakt jest taki że nie tylko ja to czuje. Vanos320 jest kolejny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest system chłodzenia wajchy biegów, by się nie przegrzewałakuog, a tak na poważnie to w mojej e39 nic nie nawiewa, chyba, że wszystkie nawiewy skieruję na dół. Żeby teorię potwierdzić od siostry pożyczyłem e36 i też nic nie wyczułem, więc ciekawa sprawapytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...