Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


W trakcie skręcania, wieje w okolicach gałki biegów...


mmaarrcciinn

Rekomendowane odpowiedzi

Wjedź na rondo z większą prędkością i zrób ze dwa koła trzymając rękę na lewarku. Może to jest coś takiego, taka część która w jednym się wyrobi czy coś a w drugim nie... tzn że może dłuższego czasu trzeba. No nie wiem jak to nazwać skoro większości wieje a paru osobom nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc teorią że jest coś popsute w tych co wieje, to chyba by można było uznać to za wadę fabryczną:( Ale tak serio to chyba nikt nie wie skąd wieje i czemupytanie_bmwpytanie_bmwpytanie_bmw Tak na zdrowy rozum to naprawdę jest dziwne, skąd to może zawiewać że czuć to tylko przy gałce od biegów. Ja jak dziś nie zapomnę to zrobię kilka kółeczek po rondzie i będę chwytał wiatr, ale wątpię żebym znalazł źródło:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Plastikowe nadkola macie całe ?:> i na przednie głośniki osłony z takiej jakby pianki czy cos w tym stylu ?:) u mnie z tamtad zawiewało bo własnie tego nie miałem ;D po założeniu oryginalnych pianek znikneł problem ;) nie do konca ale jest lepiej o duzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesio ale czemu miało by wiać tylko na zakrętachpytanie_bmw Od strony kierowcy kawałek nadkola mi brakuje bo kiedyś przy przykrym zjeżdżaniu ułamałem, ale nie sądzę żeby to miało jakiś wpływ... Jeszcze do tego przez osłonę przy głośniku? Tak to by wiało cały czas. Nie mogłem na rondzie wyłapać tego zimna. Nie wiem czemu. Teraz będę czuł non stop bo dziś dopiero pierwszy dzień spadł śnieg u nas, od rana pada że świata nie widaćhappy_bmw wieczorem ten ''system aktywnego chłodzenia dla latających bokiem'' się przyda dużo razy:bmwsexemofg3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne możliwe wytłumaczenie to takie że pod mieszkiem jest gąbka, może macie wyśmiganą już a lewarek jest jeszcze połączony z podłogą taką gumą albo czymś takim uszczelniającym, może już jest na tyle ta guma na lewarku stara zbutwiała że nie uszczelnia wystarczająco i leci spod podwozia pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumaczenie odpada również... Raz że tą gąbkę mam w stanie ''igła'' obsadzona szczelnie i guma też wyglądała na stan bardzo dobry, a dwa to to że przecież jeszcze mieszek na gałce jest to by tak nie dmuchało. A to normalnie wieje wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś mi teraz wleciało na myśl, że może to kwestia szyby przedniej. Wszyscy u których wieje, czy wymienialiście u siebie przednią szybę? Może przy wklejaniu tworzy się jakieś newralgiczne miejsce... pytanie_bmw Tylko dziwne, żeby u wszystkich w różnych modelach ten sam objaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie była wymieniana szyba, ale też to odpada bo przecież w kilku sztukach jak tu widać też wieje... Poza tym jak by wiało przednią szybą to by i leciała woda w deszcz a jest git... Szyba też odpada. Może ktoś ma inne teorie? happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria jest prosta taka jak pisałem wcześniej wystarczy tylko znajomość fizyki itp... Spróbuj wsadzić do auta luzem balonik z powietrzem a najlepiej z helem aby się unosił, rozpędz się i zahamuj,, wynik będzie taki że balonik przemieści się do przodu co oznacz że powietrze w kabinie lata skręcając w lewo lub w prawo ono przemieszcza się dosłownie więc: (podobny temat leciał kiedyś na Discowery w pogromcach mitów)

- ciepłe jest wyżej

- zimne masz niżej

przy skręcie ma prawo lekko ale dosłownie delikatnie muskać chłodem w okolicy lewarka i nie tyczy się to tylko bmw e36 bo firmowe auto mam z 2013 roku i jest podobnie.

Daj sobie nadmuch tylko na nogi aż będzie gorąco a gwarantuje ci że problem zniknie..... a jak będzie wiało dalej to musisz mieć faktycznie coś nie tak. Pozdrawiam:drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...