Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rothenburg 19 kwietnia 2014


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem tak jak kolega wyżej, jadę ze wszystkimi spokojnie. Nagle muszę jechać 180-200 żeby nie zgubić poprzedników, podgoniłem z 2 minuty i stwierdziłem, że pierdziele, najwyżej sam sobie dojade.
mam zdjęcia, że jeszcze na rozjeździe na Olszyna/Zgorzelec było grzecznie i grupa była zwarta, a później faktycznie musiałem jechać coraz szybciej bo się grupa zaczęła rozciągać, no ale pogoń nie wyszła :) auto stało na poboczu i też nikt nie zatrzymał się i nie zapytał co się stało i czy można pomóc. Domyślam się, że jestem tu nowy i nikt mnie nie zna jednak ruszaliśmy razem z Legnicy i parę osób chyba widziało, że jadę z wami. Drobny niesmak był, ale i tak mi się podobało :) mimo, że nie było mi dane jechać tą kolumną przez wioski. Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyhamowałem przy tobie prawie do 0, ale jakoś stwierdziłem, że zrobiliście sobie postój (co byłoby głupie) bo i tak już nikogo nie mieliśmy na horyzoncie i pojechałem. To się bez bicia przyznaję:| Ale mówię, nie ma już co roztrząsać. Od ostatniego postoju pokazaliśmy klasę i tym się trzeba cieszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rush ja leciałem jako ostatni bo stawałem w Legnicy i jak już Cie mijałem jak stałeś to była przy Tobie właśnie coupe więc nie stawałem bo wy mieliście idealnie zatoczkę na 2 auta i nie chciałem stać na awaryjnym. A Ciebie Pakos nie kojarzę żebym mijał chyba jakoś długo nie stałeś? Bo ja miałem względem kolumny z 20-25 minut opóźnienia jak mi się wydaje bo jak dzwoniłem do Dyziowego to mówił mi że mijali to miejsce gdzie byłem z 10-15 minut wcześniej i wtedy stwierdziłem, że pierniczę i zwalniam bo i tak zdąże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi ogolnie o zlot to bylo widac ze organizatorzy byli nastawieni tylko na te 8 euro i to w jak najwiekszych ilosciach. Wjezdzaly samochody standardowe np. b6 takie jak tysiace jezdzace po drogach, zdezelowane np golf 2 caly pordzewialy od dolu i na drzwiach (nie mialo to nic wspolnego z roststyle), ten golf stal kolo mnie w kolejce i caly czas robil przegazuwe :/ te jezdzenie w bagaznikach kto w wiecej ludzi...

wyjezdzalem prawie ostatni przed godz 18, od nas juz nikogo nie bylo, obserwowalismy wyjezdzajacych, popisy jakich malo, jeden golf gaz do konca i juz wjezdzal w d**pe innemu, omijanie kolejki do wyjazdu wyscigiwaniem sie po trawie, krzyki nawalonych ludzi, i najgorsze ze to w wiekszosci auta na polskich blachach...

Troche rzypomnialo mi to zeszloroczny zlot bmw w toruniu gdzie 80% osob przyjechalo poburaczyc, pokazac jak potrafia rozwaleni na fotelu palic faje i machac glowa w rytmie techno i udowodnic ze 520i dobrze ryczy na odcieciu

A moze to bylo fajne a ja juz jestem stary nudny dziad hehe :P

Ale nie wszyscy zachowywali sie zle, i dzieki bogu bylo tez mnostwo spoko ludzi i dobrych projektow - bylo na co popatrzec, chociaz paździerzy roku tez kilka bylo :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam zawsze jest wiocha i co rok jade z nastawieniem otwarcia sezonu , pogadania ze znajomymi , zjedzenia kielby z :grill: i poogladania cwiartki + dobre wrazenia z trasy :-P

Niestety jak piszecie zjezdza sie wielu "burakow' PL i DE ale co zrobic - musza sie gdzies wyszalec , kiedys chyba kazdego z nas ponosila fantazja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym renesansem agro-wieś-tuningu to jest chyba tak jak z Przemem,Bastarsem i Francuzem gadalismy- moze to my jesteśmy jacyś zacofani i zbyt zatwardziali w OEM+ i musimy sie otworzyć na powiew nowości! Dlatego ogłaszam miedzy modelową wymianę zderzakami,lusterkami,lampami i wszystkim co da sie odkręcić i przypasować na worek trytek i budapren!happy_bmwhappy_bmwhappy_bmw

ŻARTUJE oczywiście bądzmy dalej ograniczeni na powiew wsiowego tuningu bo w tym naszym grajdołku jest dobrzebmw_1

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doloze jeszcze tylko 3gr do przejazdu. Ze 2 lata temu lecielismy w kolumnie na zlot pod Opolem. Stawke prowadzil Mordulec a ja lecialem gdzies na koncu kolumny. Po przyjechaniu na miejsce w zartach rzucilem do Mordulca, ze ladnie zap#$% bo mialem wachniecia szybkosci od 80 do 190 zeby nadazyc za nim. On twardo odpowiedzial, ze trzymal 120. Wniosek jest taki, ze kolumna tak czy siak sie rozjezdza. 5 aut wyprzedzi inne na autostradzie, a pozostali czekaja na mozliwosc wyprzedzenia. Potem kazdy z kolejna zwieksza nieco predkosc aby dogonic czolowke a ostatni wyciska wszystkie poty z silnika. Juz niejednokrotnie sam sie o tym przekonalem chociaz by na przed ostatnim nightcie (nie mylic z ostatnim).

Jazda z mniejsza predkoscia i zwartej kolumnie jest rowniez niewygodna. Wystarczy, ze 1 musnie hamulec a ostatni szuka trzeciego pasa zeby sie niewbic w tyl kolegi.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym renesansem agro-wieś-tuningu to jest chyba tak jak z Przemem,Bastarsem i Francuzem gadalismy- moze to my jesteśmy jacyś zacofani i zbyt zatwardziali w OEM+ i musimy sie otworzyć na powiew nowości! Dlatego ogłaszam miedzy modelową wymianę zderzakami,lusterkami,lampami i wszystkim co da sie odkręcić i przypasować na worek trytek i budapren!happy_bmwhappy_bmwhappy_bmw

ŻARTUJE oczywiście bądzmy dalej ograniczeni na powiew wsiowego tuningu bo w tym naszym grajdołku jest dobrzebmw_1

następnym razem weźmiemy ze sobą ten worek trytek i klej, to bedziemy im sprzedawać "zestawy naprawcze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co kaman...

[h=3]Jakość obrazu/dźwięku:[/h] pixel-vfl3z5WfW.gif

To trwa dłużej niż powinno. Twój film został umieszczony w kolejce i zostanie przetworzony, gdy tylko będzie to możliwe.

net jest ok, komp ok- staneło na 95% szkoda słów... ( może to trzeba mieć jakieś znajomości :4:)

film ważył 12,7 GB - zmniejszyłem do 937MB, trwa 9:09 rozdziałka zmniejszona do 1920x1080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...