Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rothenburg 19 kwietnia 2014


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nic nie pisać ale,

chciałbym skomentować filmy kolegi (dla mnie niewłaściwe słowo) @Zamoj530d, pomijam samą formę filmu, merytoryczną,

i rozumiem że nie każdy je obejrzał - bo faktycznie raczej nie ma co oglądać,

ale osoby które autorowi "postawiły piwo" chyba je oglądały ??

Chciałbym usłyszeć od w/w osób i nie tylko, co oznacza tekst ( 3-ci film 4min:38 ): "nie moje dzieci, dla mnie mogą zdychać" :shock:

Za stary jestem, żeby się denerwować i nie chciałbym kogoś obrazić ( brzydkie słowa mi się cisną, ale zaraz będzie.... wiadomo ;) ), ale czy to nadal forum maxbimmer ??:crying::help:

Sam jestem ojcem, ciekawe co na to inni rodzice ??

No chyba że takie teksty na nikim już nie robią wrażenia.

Edytowane przez Piotr
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Piotr sprostuje co mialem na mysli mowiac te slowa. tyczylo sie to sytuacji ktora miala miejsce jak z wisnia wracalismy przez trawe i przed nami jakis pajac szalal audi na trawie wiozac 3 osoby w bagazniku nie zdajac sobie sprawy o konsekwencjach takiej "zabawy" tymbardziej ze powierzchnia nie byla za rowna. duzo o nieszczescie nie trzeba a w dodatku kierowca spozywal alkohol stad tez moja reakja i urzyte slowa. moze za mocno to zabrzmialo ale w tamtej chwili tylko to mi sie nasunelo. Jak kogos obrazilem to z gory przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale osoby które autorowi "postawiły piwo" chyba je oglądały ??

Chciałbym usłyszeć od w/w osób i nie tylko, co oznacza tekst ( 3-ci film 4min:38 ): "nie moje dzieci, dla mnie mogą zdychać"

Jako, że jestem jedną z osób które "postawiły piwo" i zostałem niejako "wyrwany do odpowiedzi": - nie oglądałem całości filmów i nie zwróciłem uwagi na wszystkie dialogi i wypowiedzi które są w nich ujęte. Zakładam również, że żadna z osób które postawiły piwa Zamojowi nie zrobiły tego ze względu na tekst który Piotr przytoczył...Nie mniej jednak rozumiem oburzenie które wywołał.

Na przyszłość proszę o rozwagę podczas wrzucania filmów na nasze forum, nie zamieszczanie w nich wulgaryzmów ani obraźliwych dla kogokolwiek tekstów - zawsze można je zagłuszyć ciekawą oprawą muzyczną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem jedną z osób które "postawiły piwo" i zostałem niejako "wyrwany do odpowiedzi": - nie oglądałem całości filmów i nie zwróciłem uwagi na wszystkie dialogi i wypowiedzi które są w nich ujęte. Zakładam również, że żadna z osób które postawiły piwa Zamojowi nie zrobiły tego ze względu na tekst który Piotr przytoczył...Nie mniej jednak rozumiem oburzenie które wywołał.

x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie dziękuję za "wspólny" przejazd, zawsze na wycieczkach i wyjsciach grupowych uczony byłem że "idziemy" tempem najsłabszego"

gdybym znał nicki osób szydzących z tych co jadą wolniej, nie wahałbym się podziekować za udział i w reprezentowaniu tego forum

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa kto szydzil z jadacych wolniej ? chyba nie jechalismy razem to nie wiem z jaka predkoscia pociskaliscie ale my wczesniej lecielismy max 160 ... jak na bmw nawet 1.6 to chyba nie jest za ostro ? nie placz juz,przegoniles potwora - teraz bedzie szybszy bmw_1

p.s. "cale" Niemcy jechalem tylko z czarna e36 kombi na pomaranczowym kole . reszta sobie pojechala na hot dogi ?? :-P

Edytowane przez PawelDSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym przejazdem faktycznie, się trochę wszystko rozjechało, ale żeby z kogoś odrazu szydzić? To ja czegoś takiego nie widziałem. Najważniejsze że wszyscy cali wrócili do domu i z tego co czytam to się wszystkim podobało, a teraz co chwilę, ktoś ma do kogoś o coś jakieś pretensje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. "cale" Niemcy jechalem tylko z czarna e36 kombi na pomaranczowym kole . reszta sobie pojechala na hot dogi ?? :-P

Na czerwonym kole :-P wszyscy zjechali na zgorzelec, a My żeby za ostro nie hamować i się nie wciskać pojechaliśmy już prosto.

Prędkości były różne. Trzymałem się w miarę z całym peletonem. Na stacje wjechaliśmy raczej wszyscy razem, wiec chyba nikt nie zostawał aż tak bardzo daleko.

Droga powrotna to chyba indywidualna sprawa, bo nie wracaliśmy grupą, tylko każdy zawijał kiedy chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie muszę z Tobą dyskutować, jestem pewien że "mi konie nie zdechły" a lecąc 140 km/h odstawaliscie mi z kilometra na kilometr,

prosta zasada: jedziemy tempem najsłabszego, a że jeden kolega nie miał CB musiał zapier...ać żeby nie zgubić kolumny,

tak jak pisałem wcześniej ten przejazd wcale mi się nie podobał i był zbyt agresywny, jechalismy kilka razy A4 (np. Krzywa) i zdarzyło się kilka razy że większą kolumną potrafilismy zachować szyk.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra włączę się do całej dyskusji- podsumowując moje odczucia fajnie, że pojechaliśmy na Rothen dużą ekipą, pogrillowaliśmy,pogadaliśmy. Sam zlot wydaje mi się, że poprzednie edycję jakieś bardziej kulturalne były- nie byłem ale po filmikach i opowieściach znajomych tam wnioskuję. A w tym roku golfy pałowane na ręcznym po trawie z 3 osobami walącymi browara w otwartym bagażniku (WTF?!) czy chyba sport narodowy falubazu(FZ)- o co im chodziło z tym jeżdżeniem po całym lotnisku 5 osób w aucie i 3/4 w bagaju w kółko to dalej rozkminić nie mogę. Co do przejazdu to tak jak z Kosą gadałem na parkingu REAL, po co ten pośpiech? Jechaliśmy wszyscy to trzymajmy całą drogę się razem jak ze Zgorzelca na lotnisko- ja stawałem na chwilę w Legnicy postój może z 3-4 minuty i myślę(lecieliśmy 110-120 jak polecę teraz koło 150 to zaraz dogonię resztę- nie dogoniłem do samego Zgorzelca tylko Rush-a bo rozpadł mu się szyber :P) Ogólnie było fajnie i byle więcej wspólnych wyjazdów happy_bmw Dzięki Kondziu i Bastars za to, że poczekaliście ze mną aż znajdą się moi nawaleni pasażerowie i chwilę powrotu we 3 do domu, niestety Bastars nie dałem rady z Tobą zostać na autostradzie bo co chwilę było w aucie "siku,kupa,pić" i musiałem się zatrzymać, więcej ich nie biorę na wyjazdhappy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam podobnie jak Kosa, pod koniec nie moglem nikogo dogonic i mialem fuksa ze zobaczylem w ostatniej chwili ze zjezdza czesc kolumny na stacje na postoj. "Nie moglem" nie oznacza ze moja 530 nie potrafi, tylko jazda z predkoscia swiatla jest malo komfortowa i mozna pogubic reszte kolegow.

Nie zakladam ze pierwsza osoba jechala 200 bo to moze byc tylko zludne wrazenie osob jadacych z tylu (tez moje) np poprzez rozciagniecie kolumny. Z mojego punktu widzenia bylo tak: jedziemy 140 razem, potem przod przyspiesza, potem lece 170-180 przez dlugi czas, dlugie kilometry... i mimo to nikogo nie doganiam. Przejazdy wolniejsze ale "zwartą" grupą są fajniejsze :)

jedna z wiekszych ekip na zlocie TO MY happy_bmwhappy_bmw dwie flagi na milion aut hehe jedna z nich to nasza

Dokladnie tez mi sie to podobalo, brakowalo tylko ustawienia modelami, dopiero pokazalibysmy klase :)

Ogolnie wyjazd bardzo fajny, dziekuje wszystkim za mile towazystwo :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak jak kolega wyżej, jadę ze wszystkimi spokojnie. Nagle muszę jechać 180-200 żeby nie zgubić poprzedników, podgoniłem z 2 minuty i stwierdziłem, że pierdziele, najwyżej sam sobie dojade. I nagle zjazd, chyba 3/4 była zdziwiona że zjeżdzamy, test hamulców i jestem :) Ja do nikogo pretensji nie mam, każdy jest dorosły i jak chce zapierdzielać to zapierdziela. Trzeba szukać pozytywów. Przejazd po Niemieckich wioseczkach w kolumnie Maxbimmerów - piękna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Kosę w 100%

nigdy nie jechaliśmy w takim tempie

a jadąc z normalną prędkością 100km/h pamiętam sytuację gdzie w takich konwojach bywało gorąco

bywa że jeden ostro zahamuje i cała reszta albo nadąży albo będzie karambol

pomijam już jakie świadectwo dajemy takim zapierdalającym konwojem na autostradzie

ja następnym razem jadę sam

a dla tych co nie wiedzą to spokojnie jechałem moim autem ponad 200km/h autostradą nawet na tym zawieszeniu

więc nie jest to kwestia tego że zglebowany maruder ględzi

PS.

dzięki chłopakom w (bodajże) niebieskiej coupe (już nie pamiętam), którzy jako jedyni zatrzymali się do pomocy podczas awarii szyberdachu jak zjechałem na pobocze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...