Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ale ta przednia maska jest na styl e46

o kurczaki umknęło mi to ........................ to my tu debatujemy na jaki klej te

nery przykejone oraz pod jakim kątem odbijają się promienie słoneczne a tu

najwazniejszego nie zauważyliśmy :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUDO, ta maska i piękny spoiler dodaje to 10KM (blee)

BMW E-36 COUPE TUNING

- 1,8 is (150km) a w opisie auta jest 140KM - czyli 10KM maska i spoiler tak jak napisałem :D

150km to moze to V-max??

Nie wazne czy krzywe czy nie, ale grunt, ze ma HALOGENTa i wiem, ze pewnie panowie nie zauwazyliscie, ale ta przednia maska jest na styl e46 :roll: :shock: :shock: :lol: :lol:

a ten bad look poprostu miodzio :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cos dla zrównoważenia tego tematu zeby nie było o samych pseudo japońskich

modach E36 to taka nie lada gratka dla kolekcjonerów

850 CSI V12 + 6 biegowy manual 8)

http://allegro.pl/item605161898_bmw_850_csi_m8_6_biegowy_manual.html

Cena troche astronomiczna ale jesli faktycznie wszystko oryginalne to pewnie

ktos sie znajdzie chetny na takiego furaka :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny egzemplarz i moja ulubiona sera :) No cena spora i to na licytacji jeszcze ale jak piszesz Mordulec, jeśli wszystko oryginale to kupiec się znajdzie :)

Oby tylko nie jakiś nadziany du*ek który skatuje i przerobi to CUDO na wieś tańczy wieś śpiewa :evil:

ps. dźwięk silnika musi być bajeczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu sprzedaje tego wynalazka chyba ze 2 lata , niezła rzezba , generalnie

syf w bagazniku , syf pod maską w srodku moze troche pozamiatał

pewnie jakis młodzian się napali na te naklejki i ławke i wciagnie bume za tą kase :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwią mnie ludzie którzy lądują pieniądze w spoilerki,pierdółki,obszycie foteli pseudo skóra(bo ta na foto na taka wygląda) a pod maska pierdziawka i to jeszcze z gazem.

[ Dodano: 21 Kwiecień 09, 09:23 ]

już bym wolał mieć 2.0 czy tez 2.5 z "gownianie" wyglądającym środkiem ALE jeżdżące bo chyba o to chodzi z <bmw> <bmw> <bmw> :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...