Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale kotleta zasadziłaś, Tobie się nudzi kobieto..... za obiad się weź, noooo:roll:

Heheh kto szuka .... ten znajduje :D Szukałam czegoś zupełnie innego,a tu proszę taka perełka ;)

Już dawno było po obiedzie, kolacji,myciu, sprzątaniu, odkurzaniu, więc obowiązki kury domowej wypełnione :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala mój to się wziął całkiem z niewiadomych przyczyn:) hehe kiedyś oglądając pewną gazetke dla dorosłych , były anonse towarzyskie i był e mail jednego Pana coś takiego (misiudyziu@bleble.pl) hehe i tak mi się wzięło przy rejestracji:) nie powiem że jest fajny, bo jest glupkowaty!!!:) hehe nick bym z chęcią zmienił ale już sie nie da Trudno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,a mój hm.... gdzieś od szkoły średniej i biegania po stadionie Śląska się narodził ,jako że imię i nazwisko moje zaczyna się na Mar... to ktoś krzykną Maras inni podłapali i tak zostało po dzień dzisiejszy :) a 1122 dlatego ze jak gdzieś się logowałem nick bywał zajęty wiec dopisałem cyferki z brzegu i tak zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mój kiedys powstał w irlandi jak zakładałem konta- brak miałem pomysłów a obok stał... wózek dzieciaka z napisem chicco ( tłumaczenie na polski to małpa ) :mrgreen:

Najpierw skype zakądałem "chicco" było juz zajęte a cyferki obok mnie nie podniecają więc jedną literke o dodałem i już tak wszędzie jest "chiccoo".

Wszystkie portale/ fora etc mają mnie jako chiccoo. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...