Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


525d 2004 slabo przyspiesza


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. I na poczatek nie drzec sieze bylo ;)

Kolega kupil sobie taki oto wozek i jest problem z moca. Auto slabo jedzie a na max 170km/h. Czasami jak jedzie auto nagle dostaje buta na 1 sek i znowu lipa. Tak jakby turbo nie lapalo? Dodam ze furak ma nalatane 240 tysi. Wlasnie zalozona nowa przepustnica. Z bledow tylko swiece na 4 garach, nowe sa juz w bagazniku beda wymieniane i przy okazji klapki out. No i wyskoczylo to:

d7107102e379bc5fe642a0111dd2d9b5.jpg

A taki odczyt live

91d076a623528807d734c7b47f6d6e50.jpg

633013e5e0aecb2761d0d1c91b731513.jpg

Edytowane przez Jabol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapchany filtr cząstek stałych, trzeba wypalać co by nie było ;)

Masz prawie bar ciśnienia na wydechu przed filtrem, normalną procedurą się tego nie da zorbić trzeba troszkę pokombinować. 2 dni temu wypalaliśmy podobnie zabity filtr którego skazano na usunięcie, a jednak jest już drożny ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam usuniety w e61 3d i jestem zadowolony minus to czarne koncówki ale mi to nieprzeszkadza tylko cos tam chyba w kompie oszukac trzeba :wink:

No ja też nie mam DPFa i kata a w kompie trzeba go porządnie wyłączyć i warto przy okazji zrobić jakiegoś softa :))

Tak jak Hary napisał minus to końcówki z nalotem ale silnik za to ma lżej i dostaje ciekawej barwy.

Znajomy w robocie ma 525d bez DPFa i kata i naprawdę fajnie mruczy.

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...