Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z alarmem / centralnym zamkiem


Beton

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. W koncu po polrocznej, bezproblemowej eksploatacji od zakupu jestem zmuszony napisac w tym dziale :P

Nie bede owijal w bawelne, przejde do rzeczy :P

Po jezdzie, gasimy auto, wysiadamy, wciskamy przycisk na kluczyku, centralny sie zamyka, alarm uzbraja, podchodze do drzwi tylnych po stronie pasazera, ciagne za klamke, a one sie otwieraja, alarm zacxyna sie drzec w nieboglosy :P

Pyk, rozbrajamy, otwieramy, zamykamy na nowo i juz jest ok.

Co to moze byc? Bo troche sie zaniepokoilem tym, ze spokojnie sobie ide a auto otwarte jest :(

A z kolei irytujace jest za kazdym razem ciagniecie za klamke. Zreszta prpblem dotyczy yylko drzwi tylnych, prawych.

Pozdrawiam Beton ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem z czujnikiem otwarcia maski i poradziłem sobie kontakt spreyem popsikałem między ruchomy bolec,a czujnik powciskałem go,znów popsikałem nadmiar sprayu cp nie wszedł do środka wytarłem.To samo zrobiłem z tymi małymi przyciskami przy ryglach drzwi tam napsikałem kontakta,poprzyciskałem to co wypłyneło wytarłem i jest git już ponad rok :)

Może być,że styki w środku śniedzi dostały i świrują.U mnie tak było ale w tym pod maską :)

Oczywiście może u Ciebie być coś innego np.zacina się zamek-centalny w tych drzwiach.

Zamki od tych rygli co są w drzwiach też smaruje na lato wd40,a przed zimą silikonem do zamków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz boczek i przeczyść styki od siłownika. Może zaśniedział. Miałem podobny problem, tyle, że z przednimi od pasażera. Raz się zamykały, raz nie, raz się otworzyły, a następnym razem nie. Wyjąłem siłownik, popsikałem kontakt sprayem, następnie zamontowałem i póki co hula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...