Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Oring czujnika ciśnienia na filtrze paliwa.


Kyprios

Rekomendowane odpowiedzi

wszędzie są te ringi, na niektórych stacjach nawet dostaniesz

Ringi kol. szymiuss na stacjach to nie kupisz do naszych bmw_0 - no chyba że na kolejowych sprzedają - wieki już pociągami nie jeździłem :D to nie wiem czym się zajmują - ale jeżeli chodzi o oringi :lol:, jeśli już coś by mieli, to raczej nie wielki wybór i traktował bym to raczej jako wyjście awaryjne.

Jeżeli posiadasz dostateczną wiedzę o sprzedaży uszczelnień na stacjach :rolleyes: (jakich - ORLEN, BP, PKP :D) to warto się tą informacja podzielić kuog z forumowiczami. Mieszkam blisko stacji Wrocław Mikołajów, to zamiast jeździć na Trzebnicką może bliżej miałbym na "Mikołajki" na zakupy uszczelnień :twisted:.

Na stacjach paliwowych spodziewałbym się oprócz paliwa - awaryjnie oleju, żarówek, płynu do chłodnic i wielu innych akcesorii czy części popularnych we wszystkich autach ale nie części które występują w kilku procentach wszystkich pojazdów.

Pamiętam te czasy, gdy na stacji benzynowej ORLEN'u można było kupić np. przerywacz do "malucha" czy membranę pompy paliwowej do tegoż samego pojazdu (bo trudno go autem nazwać happy_bmw).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też przerabiałem ten temat- oring dobrałem w sklepie przy zjeździe z Armii krajowej w Tarnogajską. Ogólnie sklep handluje częściami do Nys, Żuków itp. ale mają masę innych rzeczy w tym oringi różnego typu. Kupiłem od razu trzy sztuki, koszt groszowy, po założeniu nic nie cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...