Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jakie przeguby poleciacie 320Ci


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to mozna wróżyć. Zapytaj kolesia, czy daje jakas gwarancje rozruchową i jak cos to bedziesz w plecy tylko koszt przesylki pod warunkiem, ze samm to zamontujesz.

A na pozytywy nie patrz bo wiesz...

Kasa nie duza, najwyzej jak Ci nie bd pasić to wystawisz i bedziesz próbował to pchnac dalej na olx-ie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Niestety wymiana dyfra nie pomogła w 100% na walenie z tyłu. Czeka mnie niestety wymiana przegubów. Macie jakieś sprawdzone przeguby? Wymieniać razem z półosiami? Orientujecie się jak to cenowo wygląda?

Witam

Mam pytania dotyczące objawów jakie posiadasz i co ciebie zmusiło do wymiany dyferencjału? Stoję przed takim samym pytaniem przeguby lub dyf. Umie to masakra ruszanie do dtyłu oraz jazda na autostradzie czyli przyspieszam puszczam pedał gazu i czuć jakby hamowanie czyli jakiś luz (wszystkie gumy są w dobrym stanie lub nowe) Sprecyzuj objawy dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmusiły mnie dziwne zgrzytanie zębów w dyfrze i gęsty olej koloru dosłownie srebrnego no i + bicie z tyłu przy wbijaniu 1,2,3,R. Wymiana zmniejszyła bicie o 50% ale daje wali niestety :(.

Jak masz podobny objaw przy zmianie biegów aha no i jeszcze nie równo moc rozkładała z tyłu, to spuść trochę oleju i zobacz jak wygląda. Pamiętaj, że niekoniecznie musi być walnięty dyferek może być jeszcze wszystko łącznie ze skrzynią spieprzone. Polecam Ci podjechać do któregoś z mechaników z forum :) oni na bank będą wiedzieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...