Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Motornotprogram , getribenotprogram nie pali e39 540i


Chudy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pomocy auto zgasło i nie daje żadnych znaków nie chce kręcić wyświetla ze lewarek skrzyni jest w położeniu D , do tego wywala temperaturę na maxa , znalazłem spalony bezpiecznik w tej skrzynce gdzie są kompy jest tam taka kostka na 5 bezpieczników pisze na niej motor steuerung coś takiego nie spisałem dokładnie . Spotkał się ktoś może z taka dziwna sprawa ? Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperature pokazuje na maxa bo nie ma zasilania sterownik silnika, pewnie przez ten bezpiecznik. Rozrusznik nie kręci bo lewarek musi być w położeniu P, jak pokazuje inaczej to prwnie czujnik lewarka uszkodzony

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rozrusznikiem to mi też się tak wydaje ale z reszta to trochę powalona sprawa bo na początku auto zgasło i był tylko błąd skrzyni ale auto odpalalo fakt że jak by na parę garow chodziła ale dawała znaki życia i na D nie miała siły jechać ale na R było ok teraz kiedy wymieniłem ten bezpiecznik wyskoczył błąd silnika ta temperatura i nie pali . Dlatego zwracam się do was o pomóc bo nie mam pomysłu na tą dziwna sprawe . Dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym problem bo na kopie nie ma konkretnych błędów było coś o braku informacji o położeniu przepustnicy i błędne dane o obrotach że niby na jalowym miała 50000 . Wymieniłem czujnik walka ,walu, położenia przepustnicy i żadnych pozytywnych reakcji z jej strony nie było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...