Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Bmw e39 mechanizm wycieraczek.


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od kilku dni szukam na necie odpowiedzi dla mnie. Ale nie moge nic sesownego odkopac. Mianowicie na zalaczonym obrazku http://i58.tinypic.com/2mbsz9.png wyskakuje mi to ramie czerwone z niebieskiego, pewnie to jablko plastikowe sie wyrobilo, szukalem na bmwfans po nr vin, co to za czesc jaki ma numer bo chcialem kupic jedna i druga, ale ta czesc nie jest opisana. Nie chce kupic uzywanego calego mechanizu bo nie widomo jak dlugo to wytrzyma, rozwazam opcje zregenerowania jakos tego co mam, np przewiercenie i skrecenie tego, lub najlepiej kupienie tych dwoch elementow? Ale pytanie skoro nie ma numeru tej czesci czy ja mozna kupic? Znalazlem na necie jedynie to Ci�gno mechanizmu wycieraczek BMW E39 (61618361741) - Powered by BST. Ktos cos poradzi gdzie moge kupic te dwa elementy, lub czy regenerowac moje? Z gory Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

RealOEM.com - Katalog części zamiennych BMWto

przerabialem ten temat w zeszlym roku. Jestem w szoku, ze to tak "sztukujecie", bo za ten drazek zaplacilem niecale 40zl...... Proszę, nie rzeźbijcie naszych BeeMek :)

Pozdrawiam

EDIT:

Zapomnialem napisac, ze to czesc nr 15 - przynajmniej u mnie to wlasnie to sie wytarlo :)

Edytowane przez warburn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja sie pozwole podpiac

Rok temu rowniez wymienialem ten nieszczesny drazek i bylo OK. Do niedawna. Ostatnio wycieraczki zmienily pozycje "start" na srodek szyby! Masakra. Stalo sie to podczas jazdy autostrada - zaczely pomalutku z biegiem kilometrow sie podnosic. po 300 km na A4 dojechalem do domu z wycieraczkami w polowie - zatrzymaly sie w ruchu opadajacycm w polowie wyk tego ruchu.

Teraz jak wlacze wycieraczki, to jada na dol (koncza ruch powrotny) i znowu na gore, po czym cykl konczy sie w polowie.

De facto dzialaja, ale od polowy startuja. Dzisiaj chcialem poprostu same ramiona odkrecic i ustawic na pozycje startowa, ale nie da rady tego zrobic, bo wycieraczka od kierowcy ma specjalnie wyrzlobione miejsce i mozliwosc regulacji jest znikoma.

WIECIE MOZE JAK USTAWIC WYCIERACZKI NA DOLNEJ POZYCJI?

dodam, ze odpialem aku na 10min i nie pomoglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podpinam się pod temat, chcę właśnie wymienić to ramie, ale mam problem z wyciągnięciem ramion wycieraczek?pytanie_bmw Macie na to jakiś patent? czy jest potrzebny ściągacz? Będę wdzięczny za szybka odpowiedź, bo walczę właśnie z tym pod blokiemuklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...