Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Soft Alpina B10 V8


michal_f

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, michal_f napisał:


A no tak, zwracam honor ;)

Ktoś tu zbyt szybko ocenia ludzi :D, ogólnie ten soft nie jest mi potrzebny by poprawić osiągi , moja ma więcej kucyków ,od takiej alpiny :D chciałem sprawdzić ,,MIT"  :D czy po wgraniu softu alpiny aktywują się diody w liczniku, bo mam od x5 is i tylko te diody mi do szczęścia brakują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu zbyt szybko ocenia ludzi , ogólnie ten soft nie jest mi potrzebny by poprawić osiągi , moja ma więcej kucyków ,od takiej alpiny chciałem sprawdzić ,,MIT"  czy po wgraniu softu alpiny aktywują się diody w liczniku, bo mam od x5 is i tylko te diody mi do szczęścia brakują

Zamiast iść łatwiznę, trzeba było wejść na mój temat, zresztą kilka postów wcześniej Ci napisałem, że wgrywalem soft od 4,6. Ale Ci odpowiem, tak, soft a alpiny albo od e53 4.6is aktywuje diody. Proszę foto moich zegarów. Jak widzisz wszystko działa. Jeśli byś był zainteresowany to wal do Kamcia, on ma wszystkie softy, które znalazłem. 24bd845c1efdd460a27fb719e2f900ac.jpg3dae062faf0c445b5c0baf8e94574bc1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty tak wrogo nastawiony :) czy ja coś wspomnialem ze nie masz wgranego softa, temat jest ale zadnych informacji skad gdzie i jak :P ,grzecznie zapytalem czy jest ktoś kto by pomógł z tym softem, zapytam Kamcia czy bylby taki uprzejmy :)

Edytowane przez MIsiekGTR
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty tak wrogo nastawiony czy ja coś wspomnialem ze nie masz wgranego softa, temat jest ale zadnych informacji skad gdzie i jak ,grzecznie zapytalem czy jest ktoś kto by pomógł z tym softem, zapytam Kamcia czy bylby taki uprzejmy

Źle mnie zrozumiałeś ;) chodziło mi, że wcześniej Ci wspomniałem, że mam ten soft i wystarczyło wejść na mój temat i tam jest wszystko opisane ;) a do Kamcia Cię skierowałem bo on ma sprzęt do wgrania tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, michal_f napisał:


Źle mnie zrozumiałeś ;) chodziło mi, że wcześniej Ci wspomniałem, że mam ten soft i wystarczyło wejść na mój temat i tam jest wszystko opisane ;) a do Kamcia Cię skierowałem bo on ma sprzęt do wgrania tego.

Razem źle sie zrozumielismy,mniejsza z tym :D mając plik, numer co kolwiek jakies info, reszte sam ogarne, chodzi mi głownie do wersji no vanos, to wersja chyba f3 przed liftowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...