Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Bmw e39 odtwarzacz cd


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie czy mozna jakos to rozwiazac, mianowicie posiadam e39 z mala navi w panelu sterowania navi itp mam kaseciaka ktory nie dziala, wiec specjalna kaseta na mp3 odpada, a w bagazniku mam czytnik cd czy jak to tam sie nazywa ale na plyte cd do navi. Wiec tez nie chodza tam plyty cd z muzyka. Chce poprostu zrobic cos zebym mogl odtwarzac muzyke z plyty cd, czy da sie to wymienic ten czytnik od navi na zmieniarke cd lub chociaz zwykly odtwarzacz na jedna plyte cd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup oryginalną zmieniarke, montuje sie ją w bagażniku i nic nie trzeba wywalać ani wymieniać. Bardzo dobrą alternatywą jest też zmieniarka mp3

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

a Georgii pisał o jakiś kablach, że jeśli je mam to moge dolożyc zmieniarke, a bede je miał? ewentualnie jak to sprawdzic czy one sa.. musicie tlumaczyć dużymi literami bo nie mam o tym zielonego pojecia :P a i jesli zmieniarka w bagarianie to ten odtwarzacz do navi trzeba wywalic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukałem, sprawdzałem ale nie widze zadnych takich przewodow z takimi koncówkami, albo sa gdzies skitrane albo ich nie mam po prostu.... a jesli ich nie ma to lipa? czy da sie cos zrobic? jak to mozna jescze sprawdzic? czy moge sam po vinie to jakos sprawdzic? bo staralem sie cos znalesc po vinie na bmwinfo ale nie wiem za bardzo tez w co tam wejsc bo po angielsku wszsytko jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie okazało sie ze nie ma instalacji... moze mi ktos wytlumaczyc jak dolozyc ta instalacje? albo ewntualnie znacie jakies linki na necie? czy raczej nie oplaca sie tego robic bo zbyt duzo zchodu? bo rozumiem ze trzeba istalacje ciagnac od kokpitu do bagaznika... tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić oryginalną instalację i ciągnąć od radia do bagażnika.Alternatywą jest zmieniarka mp3

Zmieniarka mp3 bmw - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Podłączasz do radia i chowasz np. w schowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...