Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wymiana chlodnicy


nerox255

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka . Zabieram sie za wymiane chlodnicy, bo moja cieknie przy laczeniu zbiorniczka , podobno wstawianie nowego zbiorniczka nie pomaga i lepiej kupic cala chlodnice, wiec zastanawiam sie nad chlodnicami z allegro , jakies opinie ? CHŁODNICA WODY BMW 5 E39 520i 523i 528i NOWA (5650510908) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taka moze byc ? pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka . Zabieram sie za wymiane chlodnicy, bo moja cieknie przy laczeniu zbiorniczka , podobno wstawianie nowego zbiorniczka nie pomaga i lepiej kupic cala chlodnice, wiec zastanawiam sie nad chlodnicami z allegro , jakies opinie ? CHŁODNICA WODY BMW 5 E39 520i 523i 528i NOWA (5650510908) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taka moze byc ? pozdrawiam :)

Nie wiem z jakiego rejony D-Ś jesteś ale ja swoją chłodnicę naprawiałem - regenerowałem w Będkowie koło Trzebnicy 4 lata temu i przejechałem na niej już prawie 100k km. Robią solidnie i szybko - jak się umówisz z nimi telefonicznie to zrobią od ręki - jakaś godzinka i po bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale chyba coś około 100PLN. To było lepsze rozwiązanie niż nie pewny zamiennik czy używka. Naprawa polegała na wymianie na nowe obie plastykowe strony - środek zostawał stary o ile nie jest uszkodzony a u mnie pękło kolanko wlotowe - rzekomo typowe dla tego modelu (mam trochę inny model).

O ile nic się u nich nie zmieniło, to tel. do nich 71 387 04 07 - można się z nimi umówić na wizytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz wszystko ogarniete chlodnica jest nowka tylko ze czujnik poziomu plynu nie pasuje a mam taki Czujnik plynu chlodzacego BMW E34 E36 E38 E39 KQJ (5381354680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jest za gruby i nie wchodzi w otwor ;/ teraz mam montowac takie cos ? CZUJNIK POZIOMU PŁYNU BMW E81 E87 E90 E46 E39 E60 (5811558488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edytowane przez nerox255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...