Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Akcja - Dzień Dziecka 2007


Gość Mordulec

Co o tym myslisz ?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co o tym myslisz ?

    • JESTEM NA TAK
    • JESTEM NA NIE
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych ponownie.

Sorki Beatka, że w nocy nie odpisałem, ale już spałem. Tydzień z 4 godz na noc o trochę mało. A od rana robiłem przy aucie.

Super, przeczytałem posty, że się organizujecie. Powiem w skórcie o rozmowie.

Ile jest dzieci??? Nie wiem, nie zapytałem, ale kupując piłki, paletki, skakanki czy lale sprawimy wszystkim dzieciakom prezent.

DD mieści się w Jedlinie Zdroju przy ul. Chojnowskiej 12 (dane z netu).

Tel 074/845 53 30.

Dzisiaj ma dyżur Pan Krystian Machowczyk. Mam do niego komórkę i mogę ją podać na pw. osobie, która jutro na miejscu potwierdziłaby z nim jeszcze dokładniejszą godzinę.

Jeżeli się zdecydujecie na jakąś godzinę odwiedzin to przekręcę do niego i go poinformuję, której będzie grupa fanów beemek.

Z tego co przeczytałem to możecie tam być po południu.

Ja ze swojej strony ( chociaż nie jadę z wami, a szkoda) mam z trochę czasu po południu, jeżeli czegoś nie kupicie to mogę podjechać do korony, coś dokupić i podrzucić komuś. Napiszcie w co się zaopatrzyliście i możemy temat przedyskutować jeszcze.

I jeszcze mam wielką prośbę, na którą wpadłem teraz. Zróbcie trochę fajnych fotek na miejscu z dzieciakami, ich uśmiechy itp, wrzucimy zdjęcia na forum i możemy później druknąć je zapakować w albumik i wysłać do DD na pamiątkę. Zrobię to jak dostanę zdjęcia.

Bardzo szkoda, że mnie tam nie będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A więc finał organizacji odwiedzin w DD w Jedlinie wygląda tak :) :

-za zebrane pieniążki Kasia,Paulinka i Kosa kupili piłki,badmintona,puzzle,lalki i wiele innych fajnych rzeczy

-dzwoniliśmy do wychowawcy tego Domu i umówiliśmy nasze odwiedziny jutro na godz.16-17 ale o 11 będziemy jeszcze potwierdzać dokładną godzinę naszego przyjazdu

Dzięki zaangażowaniu wielu osób i znalezieniu przez KoCurKa domu, który przyjmie nas z radością, możemy zrealizować Akcję: Dom Dziecka :D

Wielkie podziękowania za szybką akcje z zakupami dla Paulinki,Kasi i Kosy uklon_bmw

Ps.Szkoda ze nie wyszło z pierwszym DD bo plan był doskonały:) wiec mam nadzieję,że wszystko sie uda i naprawdę będziemy mogli zobaczyć UŚMIECHY DZIECIAKÓW <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan był doskonały, ale trochę nędza prosić się żeby komuś zrobić jakiś przezent.

Także bardzo fajnie wyszło z tym DD w Jedlinie, super że Kosa, Kasia i Paulina byli w stanie zrobić zakupy i naprawdę fajnie że komuś sprawimy radość, a nie jak pryz pierwszym podejściu wszystko jakby na siłę.

także <bmw_1> <bmw_2> :gril: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba przyznac ze akcja sie powiodła , dzieciaki były zadowolone , pogralismy

w piłke / kosza itp "pozwiedzały" beemki a przedewszystkim kierownictwo placówki w

Jedlinie okazało sie bez porównania do tych z Chopina , cóz najwazniejsze ze

tą akcja sprezentowalismy dzieciom usmiech na buźki :wink: mysle ze taka wyprawe

za jakis czas powtórzymy <bmw_2>

Chciałbym równiez bardzo serdecznie podziekowac forumowiczom którzy wsparli nas

zarówno finansowo jak i swoja obecnoscią w domu dziecka bmw_beer <bmw_2> :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ja rownierz tak sobie ja wyobrazalem, dokladnie tak to mialo wygladac moim zdaniem. Maltarn zebys to raz dostał :D:P widocznie masz powodzenie u dziewczynek :P oby tak dalej, kto wie jak dorosna to moze jakies fajne laski beda i cie zapamietaja :D

Moja galeria dostepna pod linkiem:

http://www.bmw.skyserwis.pl/osowka

Filmik z domu dziecka jak maltarn i pablo udaja chiliderki z pocztaku :D link tutaj:

http://www.bmw.skyserwis.pl/osowka/dd.mpg

Pozdrawiam i oby wiecej tak udanych zlotów jak ten dzisiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ,że gdybyśmy przyjechali do dzieci tylko z samymi cukierkami to pewnie też by się ucieszyły-Widać było ich podekscytowanie jak wjeżdżaliśmy na teren DD.

Rewelacyjna akcja zakończona sukcesem <bmw_2> .

Wystarczyła:

+szybka zbiórka pieniędzy uklon_bmw klubowicze,forumowicze uklon_bmw

+extra szybkie zakupy uklon_bmw Katarzyłka,Pola,Kosa uklon_bmw

+telefoniczne dogranie tematu w piątek/sobotę z DD w Jedlinie Zdroju uklon_bmw Beata,Piotr,Kocurek uklon_bmw

+i nasza wizyta w DD uklon_bmw wszyscy którzy byli uklon_bmw

=Uśmiech na twarzyczkach dzieci happy_bmw

P.S Był moment ,że moją 5-tkę jednacześnie "zwiedzało" siedmioro dzieci <bmw_1>

A o DD z Chopina we Wrocławiu nie chcę mi się już pisać i pewnie wielu z Was również :evil: krótko-piiiiiiiiiiiiiiiiiiii,piiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i piiiiiiiiiiiiiiiii :evil:

[ Dodano: 18 Czerwiec 07, 08:35 ]

A i jakiś albumik z fotkami przesłać do DD w Jedlinie Zdroju to rownież byłaby super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super że się udało!!

my też chcieliśmy tam bardzo jechać ale mała juz wariowała i tak się kiełbasy nażarła że poszła spać przed 24.00 a co się darła to ohohoho :wink: brzusio bolał

pozdro bmw_beer

tylko szkoda że przez takich ludzi jak ta baba z chopena cierpią dzieci <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wam imprezka się udała. Cieszę się, że mimo iż na ostatnią chwilę wszystko było załatwiane to wyszło OKI!!! Piszcie jeszcze o tym wydarzeniu. Wszyscy chętnie poczytamy!!!

Ja się już zaoferowałem, że nadrobię trochę niebytność w tak w ważnej chwili, z tym że jak wrzucicie wszystkie foty, zróbmy wybór 20-30 najfajniejszych. Pójdą one w formacie 10x15 w albumiku i jakieś najciekawsze w dużym formacie na ścianę dla maluchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super że akcja się udała. Jakby by było trzeba to w przyszłości jestem jak najbardziej za, niestety w tym roku jestem niemal ciągle zagrabanicą i mogę tylko wesprzeć materialnie. Jak się patrzy na te zdjęcia dzieci (i forumowiczów) to naprawde się ciepło na sercu robi - przynajmniej mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załuje ze mi czas nie pozwolił zostac z wami do konca i odwiedzic z wami ten DD :?

musiałem jechac zeby do pracy zdarzyc :evil:

ale ciesze sie ze sie udało dac coc troszke radosci dzieciakom z DD happy_bmw

pozdrawiam wszystkich <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również cieszę się, że akcja powiodła się i zakończyła sukcesem happy_bmw ale najważniejsze jest to, że sprawiliśmy dzieciakom radość, mogły choć na chwilę oderwać się szarej rzeczywistości ... Chciałabym wszystkim podziękować za chęci i pieniążki, którymi wspomogliście tą całą akcje <bmw_2>

Rozliczenie z kasy w postaci paragonów powinno pojawić się na forum lada chwila ( jak tylko Mordulec przypomni sobie o tym ;))

chciałbym wszystkim podziękować za wkład włożony w przygotowania do tej ackji,

a w szczególności Paulinie, która pilotowała sprawe od samego początku (zbiórka kasy, telefony, ustalenia, zakupy)

pozdrawiam

Za końcowy etap tej całej naszej akcji podziękowania należą się Beatce i Piotrowi, gdyż to oni trzymali rękę na pulsie, i oczywiście Kocurkowi, który znalazł DD.

Ale dziękuje Kosa :D

I oczywiście podziękowania dla "wyławiaczy prezentów" czyli Kasi i Kosie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...