Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Akcja - Dzień Dziecka 2007


Gość Mordulec

Co o tym myslisz ?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co o tym myslisz ?

    • JESTEM NA TAK
    • JESTEM NA NIE
      0


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj dostałam namiar od Pawła na Dom Dziecka w Sobótce tzn.adres i tel.

z relacji Pawła,który jakiś czas temu wspólnie z ludżmi ze szkoły udzielał pomocy tej placówce wynika ,że nie jest to dom który wzgardzi pomocą.............

warto zrobić wywiad jak zapatrują sie na przyjazd naszej grupy i czy plan naszej pomocy im odpowiada :)

mam numer tel. więc zadzwonię i dowiem się troszkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moim zdaniem zachowanie pani dyrektor jest karygodne to ona kazala nam przyjechac 10 czerwca i ona powinna tego dopilnowac. z tego co wiem juz tydzien czasu lezy na chorobowym i pewnie w poniedzialek wroci do pracy jakby nie mogla juz w niedziele przyjechac. Niedobra pani dyrektor a dzieci mogly miec tyle radochy z naszej wizyty. Do osowki jedziemy w niedziele a gdyby wypad do domu dziecka zrobic w piatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i jak już coś wiadomo :?: co dalej czy jutro coś sie odbędzie :?: czy 17 po drodze do Osówki , a czy jakieś zakupy zostały już poczynione :?: jakieś decyzje podjęte :?:

decyzja podjeta, czekamy po 13.06 na powrót p. dyrektor i szukamy DD itp chętnych do pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec sprawa wygląda tak:

Domu Dziecka w Sobótce już od stycznia tego roku nie ma.Pozostała tylko szkoła specjalna w tej placówce.Rozmawiałam z Panią Dyrektor i raczej nasza akcja tam nie wypali..... :|

Podpowiedziała tylko że w ich powiecie został DD w Kątach Wrocławskich więc...(?)

KoCureK jeśli masz jakieś propozycje ,gdzie możemy uderzyć z pomocą to napisz ,bo zebraliśmy pieniążki w dobrej wierze i jak na razie same schody :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do 15:00 wykonam parę telefonów i o wszystkim poinformuję.

[ Dodano: 15 Czerwiec 07, 16:37 ]

Słuchajcie,

dzwoniłem do DD w Jedlinie Zdrój. Trochę to trwało, nie mogłem dyrekcji zastać, ale udało się i do rzeczy:

Pani dyrektor, aż zaniemówiła z radości. Zaprasza nas nawet w niedzielę.

Powiedziała, że się ucieszą dzieciaki z każdych prezentów.

Mogą być piłki do kosza i nogi, gry dla chłopaków (mają kompa).

Dla dziewczynek mówiła, że chętnie widziałyby skakanki, badbinkton

I WAŻNA RZECZ!!!

Mają dwie małe dziewczynki, które uciszyłyby się z lal.

Powiedziałem, że grupa chce przyjechać w niedzielę przed południem. Dostałem kontakt do opiekuna dyżurującego w sobotę, żęby podać, ustalić czas przyjazdu. Dyrektorka jak wcześniej mówiłem była w szoku i nie wiedziała co mówić i jak dziękować.

Musimy wykorzystać tą szansę i sprawić dzieciakom i forumowiczom radość.

Mam nadzię że teraz się jakoś zorganizujemy z zakupami. Sobota powinna wystarczyć

Kontakt do opiekuna podam na pw.

:D Pozdrówka :D:D:D:D :party: :party: :party: :party: :party:

:party: :party: :party: :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do 15:00 wykonam parę telefonów i o wszystkim poinformuję.

[ Dodano: 15 Czerwiec 07, 16:37 ]

Słuchajcie,

dzwoniłem do DD w Jedlinie Zdrój. Trochę to trwało, nie mogłem dyrekcji zastać, ale udało się i do rzeczy:

Pani dyrektor, aż zaniemówiła z radości. Zaprasza nas nawet w niedzielę.

Powiedziała, że się ucieszą dzieciaki z każdych prezentów.

Mogą być piłki do kosza i nogi, gry dla chłopaków (mają kompa).

Dla dziewczynek mówiła, że chętnie widziałyby skakanki, badbinkton

I WAŻNA RZECZ!!!

Mają dwie małe dziewczynki, które uciszyłyby się z lal.

Powiedziałem, że grupa chce przyjechać w niedzielę przed południem. Dostałem kontakt do opiekuna dyżurującego w sobotę, żęby podać, ustalić czas przyjazdu. Dyrektorka jak wcześniej mówiłem była w szoku i nie wiedziała co mówić i jak dziękować.

Musimy wykorzystać tą szansę i sprawić dzieciakom i forumowiczom radość.

Mam nadzię że teraz się jakoś zorganizujemy z zakupami. Sobota powinna wystarczyć

Kontakt do opiekuna podam na pw.

:D Pozdrówka :D:D:D:D :party: :party: :party: :party: :party:

:party: :party: :party: :party:

Cytuje bo sie posty połączyły <bmw_3> bmw_beer <bmw_2>

Ogólnie pomysł bardzo fajny tylko która to ma byc sobota ?? bo chyba ten i nastepny

łikend raczej odpadają :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend odpada, bo jedziemy do Osówki, jest to wyjazd,który już jakiś czas temu był zaplanowany a i godzina wejścia do podziemnego miasta jest zarezerwowana.

Kolejny weekend to wyjazd do Czech na zlot aut tuningowych, który też już jest maglowany od jakiegoś czasu.

Dlatego na tą wcześniejszą akcje chcieliśmy poświęcić 10.06 bo tylko ten weekend mamy wolny. Ostatecznie zostaje 1 lipca i jeżeli dyrektorka nie miałaby nic przeciwko, to możemy wtedy do nich sie wybrać. Czas na zakupy też byłby odpowiedni.

Swoją drogą cieszę się, że jednak są ludzie dla których liczy się uśmiech dziecka, a nie kasa na kolonie i dziękuję, że zainteresowałeś się tematem, ale tak jak pisałam wyżej- dwa następne weekendy mamy zajęte ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? jak na spowiedzi?

jakbym nie organizowała upragnionych urodzin mojej Ani to poswięciłabym cały czas na pomoc w realizacji tego planu :?

mam nadzieją ,że Klub to nie kilka zliczalnych osób na palcach jednej dłoni............

i znajdzie się ktoś kto zorganizuje zakupy,że tak to nazwę na CITO............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebne tylko info co kupic

ze spozywki chyba mozna zrezygnowac i nie robic paczek dla kazdego dziecka, tylko nakupowac roznego sprzetu, gier itp. jezeli maja kosze to pilki do kosza, jezeli sa bramki to pilki do nogi, albo zadzwonic jutro do dyr i niech powie co mniej wiec i jakie ilosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii informacyjnej :

Katarzyłka , Pola i Kosa własnie robią zakupy na bielanach (sprzet sportowy,zabawki,gry,itp)

i jutro po wizycie w Osówce zawieziemy do tego Domu Dziecka z którym skontaktował

sie KOCUREK czyli do Jedliny Zdroju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie ta akcja ruszyła do przodu

mysle ze wypad do Osówki a pózniej do Jedliny Zdroju

w jednym dniu jest jak najbardziej ok.

to jek łaczyc przyjemne z porzytecznym...

dla nas frajda ten wyjazd a dla dzieciaków z DD

radocha z naszego przyjazdu <bmw_1>

oby tylko pogoda dopisała :wink:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...