Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Akcja - Dzień Dziecka 2007


Gość Mordulec

Co o tym myslisz ?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co o tym myslisz ?

    • JESTEM NA TAK
    • JESTEM NA NIE
      0


Rekomendowane odpowiedzi

10.06.2007 wizyta w placówce na chopina

1. Maximus

2. Pola & Mordulec

3. Dziki

4. OskaR

5. ADI

6. Byq

7. K&K

8. beero

ps prosil bym o jakies info co ustaliliscie dokladnie a pieniadze przeleje dzisiaj

niestety nie dalem rady z krakowa wrocic na 19

pzdr.beero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gratuluje incjatywy!!!

szkoda że przegapiłem wczorajszego spota :( no ale do 10.06 jeszcze kilka dni wiec puscilem coś do Pauliny.

pomysl z przewiezieniem dzieciaków beemkami przedni, ale wrzucę odrobinę dziegdziu:

jeśli dzieciaki bedą małe to trzeba mieć dla nich foteliki.... zapewne gliniarz gdyby chciał nam wrąbać mandat to byśmy go zjedli żywcem na miejscu, ale tu chodzi o bezpieczeństwo dzieciaków i odpowiedzialność jaka spoczywa na kierowcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje incjatywy!!!

szkoda że przegapiłem wczorajszego spota :( no ale do 10.06 jeszcze kilka dni wiec puscilem coś do Pauliny.

pomysl z przewiezieniem dzieciaków beemkami przedni, ale wrzucę odrobinę dziegdziu:

jeśli dzieciaki bedą małe to trzeba mieć dla nich foteliki.... zapewne gliniarz gdyby chciał nam wrąbać mandat to byśmy go zjedli żywcem na miejscu, ale tu chodzi o bezpieczeństwo dzieciaków i odpowiedzialność jaka spoczywa na kierowcach.

Dzieci mają od 9 do 18 lat. W poniedziałek wybieramy się do placówki aby do końca wszystko obgadać to zapytam się , jak przedstawia się ta sprawa.

Dla tych co nie wiedzą, to planujemy zabrać dzieci do Sielskiej Zagrody w okolicach Kiełczowa. Wczoraj tam byliśmy, rozmawialiśmy z właścicielem i wstępnie jesteśmy umówieni na 10.06 w okolicach godz. 17/17.30. Planujemy tam ognisko, jest możliwość skosztowania świeżo złowionego pstrąga ;). Jest tam dużo atrakcji, więc myślę, że będziemy mieli co robić, można pograć w siatkę, poodwiedzać zwierzątka, pobawić się na placu zabaw :mrgreen:

Tak więc liczymy na wsparcie i dużą frekwencję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz małą dzidzie na głowie i nic nie mogę obiecać, ale będę się starał 10 czerwca mieć wolne popołudnie by wolnymi miejscami w mojej buni i wypchanym portfelem wspomóc Was w organizacji wycieczki do tej sielskiej zagrody.

ps. ile dzieciaków planujecie zabrać na tą wycieczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge zabrac 3os. happy_bmw happy_bmw happy_bmw

proponuje zrobic liste kto jedzie i ile bedze mógł wziasc osób

wtedy bedzie wiadomo na czym stoimy.

10.06.2007r. wizyta w placówce na chopina

i wyjazd do sielskiej zagrody

1. OskaR - 3os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważne !

Pojawił się problem. Dzwoniłam dzisiaj do Domu Dziecka, aby spotkać się przed naszym wspólnym spotkaniem w celu omówienia szczegółów i okazało się, że dyrektorka jest na zwolnieniu i nikt nie chce podjąć się odpowiedzialności za naszą akcję. Zważywszy na to,że oprócz 10-tego każdy weekend mamy zajęty, musimy przełożyć/ odwołać naszą akcję :cry:

W związku z tym zwracam się z zapytaniem do Was, tzn do tych, którzy zaangażowali się w tą akcję, wsparli nas pieniążkami i chęcią pomocy- co robimy dalej ?? Przekładamy na innym dogodny termin (organizujemy przejazd beemkami, ognisko i pobyt w Sielskiej Zagrodzie, choć z dogodnym terminem może być ciężko, bo zbliżają się wakacje),czy po prostu za zebrane pieniądze mamy kupić słodycze i owoce i zawieźć dzieciom?

Proszę o odpowiedzi i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinko a nie wiesz jak z lipcem ? pierwszy weekend 7-8.07 ? bo jednak ta zagroda, przejazd w kolumnie to byla by dla nich wielka atrakcja i zawsze jakies wyjscie z tych murow

bo jezeli okazaloby sie ze nie ma nikogo lipiec sierpien to w sumie lepiej podskoczyc teraz niz czekac 2 miesiace ;)

pozdrawiam Cie serdecznie <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegoś tu nie kumam... ta dyrektorka jest na urlopie w dżungli amazońskiej, że nie ma z nią kontaktu by podjęla decyzję co do weekendu???

PS. co do kaski co zróbcie z nią co uważacie za słuszne. (a może by tak kupić dzieciakom playstation? to z grubsza taki wydatek ile uzbieraliśmy. a może jakiś telewizor albo coś innego ze sprzętu rtv? jakby co mam wejścia w hurtowni avansu i mogę załatwić jakiś sprzęt w świetnej cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Moim zdaniem raczej powinnismy dotrzymac terminu 10.06 i jakos sprobowac pogadac

z kims kto bedzie w stanie podjac decyzje bo z tego co rozumiem to i tak dyrektorka

z nami nie pojedzie tylko opiekunowie a jesli nie uda sie sielska zagroda to zrobimy paczki

i grila nawet na tym podwórku przy domu dziecka tak czy inaczej mysle ze dzieciaki

sie ucieszą , co do parkowania beemek to ostatnio bylismy w około bum 10 i jakos sie

pomiescilismy ta ulica nie jest az tak ruchliwa wiec jakos sobie damy rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegoś tu nie kumam... ta dyrektorka jest na urlopie w dżungli amazońskiej, że nie ma z nią kontaktu by podjęla decyzję co do weekendu???

Nie chodzi o to, że nie ma z nią kontaktu, tylko, abyśmy mogli wywieźć dzieci poza teren, to ktoś musi z nimi być, a nikt nie chce podjąć się takiej odpowiedzialności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegoś tu nie kumam... ta dyrektorka jest na urlopie w dżungli amazońskiej, że nie ma z nią kontaktu by podjęla decyzję co do weekendu???

Nie chodzi o to, że nie ma z nią kontaktu, tylko, abyśmy mogli wywieźć dzieci poza teren, to ktoś musi z nimi być, a nikt nie chce podjąć się takiej odpowiedzialności.

sorka, nie doczytałem dokładnie.

a co do gier na PS2 to jakieś piraty można im kupić.... (po ok 15zł) mam nadzieję że policja nie pozamyka dzieci z domu dziecka za to.... choć trzeba przyznać że to niezbyt moralne ale dość normalne bo pewnie mają tam nie jedną płytkę np z muzą która nie ma hologramu.

a czasem na spocie jak zrobimy zrzute po 5zł by na giełdzie dzieciakom kupić nowe gry to nie zbiedniejemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...