Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Akcja - Dzień Dziecka 2007


Gość Mordulec

Co o tym myslisz ?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co o tym myslisz ?

    • JESTEM NA TAK
    • JESTEM NA NIE
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie spodziewałem sie takiego zainteresowania ta akcja ze strony klubowiczów.

Pola pisze ze mamy juz całkiem niezła kwote...

sadzac ze jeszcze nie wszystkie pieniadze wpłyneły na kato i to ze na spocie jeszcze bedzie morzna wpłacac kase to mysle ze dzieki temu co zbierzemy i kupimy dzieciakom to beda one bardzo zadowolone...

pozdro dla wszystkich klubowiczów a w szczegolnosci dla pomysłodawców...

do srodowego "BMW at night" bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś u dyrektorki i plany troszkę się zmieniły ;)

Paczki dla dzieci najlepiej, aby zawierały słodycze, cytrusy, bo na to nie ma pieniędzy, a dzieci będą się z tego najbardziej cieszyć. Dla dziewczyn kosmetyki, typu cienie do powiem, tusze do rzęs itp.Pluszaki tez odpadają, chyba, że dodamy po jednym do każdej paczki. Najlepiej byłoby zrobić dla każdego po 1 paczce (paczek możemy zrobić albo 30 albo 48, bo tyle jest dzieci). Książki raczej takie w stylu 'zrób to sam', ale moja już w tym głowa ;). To możemy dać poza paczką.

Co do przekazania.

Raczej 1 czerwca odpada. Wstępnie podałam 10 czerwca, jest to niedziela ok godziny 17, a niedziela, dlatego, że:

- myslę, że atrakcją dla chłopaków byłoby gdyby pod Dom Dziecka podjechały BMW a o przejażdżce nie wspomnę ;) ( taki zresztą był pomysł dyrektorki )

- wspólnie potem możemy zrobić ognisko czy grilla

- możemy zorganizować jakieś atrakcje dzieciakom itp.

Dlatego fajnie byłoby się wybrać większa ekipą 10 czerwca i sprawić dzieciom radość, to byłby taki spocik, tylko, że przy okazji moglibyśmy sprawić radość dzieciom :).

W takim razie na wpłacać na konto można do końca przyszłego tygodni, czyli do 3.06.07,albo na środowym nocnym spocie, a na zakupy wybierzemy się w tytoniu poprzedzającym naszą wizytę.

Przepraszam, że tak chaotycznie, ale jeszcze jestem pod wrażeniem :mrgreen: W środę juz ochłonę :lol:

Jakby co to pytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Czyli tak , akcje z wpłatami mozemy przedłuzyc spokojnie przynajmniej o tydzien :wink:

Spota nocnego zrobimy w srode wieczorem albo pod Urzedem wojewodzkim albo

pod milenijnym bmw_beer

Co do samych zakupów to wybierzemy sie przed samą wizytą u Dzieciaków zeby

wszystko bylo swieze (owoce itp) .

Jesli chodzi o przebieg naszej wizyty to chyba bardziej niz na prezentach Dzieciaki by sie

ucieszyły z jakichs konkursów że o przejażdzce w kolumnie Beemek nie wspomne :wink:

Z tego co wiem to bedzie taka mozliwosc zeby zrobic grila itp :wink:

[ Dodano: 26 Maj 07, 19:18 ]

a wiec 10 czerwca, moze to i lepiej bo jest wiecej czasu zeby wpłacac kaske... a jezeli chodzi o ten wyjazd wieksza ekipa to spotykamy sie i jedziemy razem czy karzdy jedzie osobno??

Mysle ze wczesniej spotkamy sie gdzies na miescie np na Andersowie i razem smigniemy

juz na Chopina <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a my to spot at night jest dokladnie kiedy ?????????? Bo i Martyna zabawki chciala oddac i rowerek mozna by bylo troche odpicowac i tez dorzucic i kasiora oczywiscie DRESY TEŻ MAJĄ SERCE nie chlopaki trzeba odpuscic te szklane drzwi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a my to spot at night jest dokladnie kiedy ?????????? Bo i Martyna zabawki chciala oddac i rowerek mozna by bylo troche odpicowac i tez dorzucic i kasiora oczywiscie DRESY TEŻ MAJĄ SERCE nie chlopaki trzeba odpuscic te szklane drzwi :mrgreen:

Spocik nocny to w środę 30.05 :)

[ Dodano: 26 Maj 07, 22:36 ]

1. Maximus

2. Pola & Mordulec

Kilka dni przed naszym przyjazdem muszę potwierdzić ile będzie samochodów. Dyrektorka podsunęła też pomysł, aby np chłopcy mogli umyć kilka samochodów, a przy okazji mogli zapoznać się z budową , poznać niektóre części itp ;) Musimy też przeprowadzić burzę mózgu i pomyśleć, co jeszcze może zainteresować podopiecznych z Domu Dziecka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie tą akcją jest dość spore a 10.06 to rewela termin który będzie miał,mam nadzieje,odzwierciedlenie w naszym budżecie szykowanym na ten cel.

W niedziele mam wolne i każda pora naszej wizyty w tej placówce mi odpowiada.

Także ja również dołączam się do listy.

A w tygodniu przed 10-tym jestem wolny już około 17-18ej także robienie zakupów również wchodzi w gre w moim przypadku

Spot BMW AT NIGHT (miejscówka)-ja jestem za Urzedem wojewódzkim.

[ Dodano: 27 Maj 07, 07:31 ]

10.06.2007r. Wizyta w placówce na Chopina

1. Maximus

2. Pola & Mordulec

3. Dziki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.06.2007 wizyta w placówce na chopina

1. Maximus

2. Pola & Mordulec

3. Dziki

4. OskaR

[ Dodano: 27 Maj 07, 13:17 ]

ja byłbym bardziej za urzedem wojewódzkim ale dostosuje sie do wiekszosci...

pozdro i do srody bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz sumka całkiem całkiem, happy_bmw

jeszcze jutro na spocie cos dozuce i mysle ze nie tylko ja i bedzie z czym juz jechac do dzieciaków :party:

pozdro i do jutra bmw_beer

[ Dodano: 29 Maj 07, 22:14 ]

a morzna by było jutro na spocie kupic smycz i naklejke na autko??

jak tak to chciałbym po sztuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tak dalej. happy_bmw

jeszcze troche i do tysiaka dojdziemy <bmw_1>

a wtedy dzien dziecka sie zaj.....ie uda <bmw_1>

pozdro i do 10.06

[ Dodano: 31 Maj 07, 09:37 ]

dajcie znac jeszcze dokładnie o której sie spotykamy...

i jezeli chodzi o zakupy to jak by nie było jak sie zabrac z tym wszystkim

to jestem do dyspozycji...

narka. <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...