Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Fajna fura, w temacie jest kilkanaście postów i tylko jeden uderza w temat jakie łapy i poduszki. Dużo ludzi olało to forum i widzę dlaczego, bajkopisarstwo i filozofia sama.

Mnie ciekawi dlaczego silnik m51 jest nieudany, silnik który był produkowany przez całe lata 90'te w E34, E36,E39 ??? Ja uważam że ten silnik jest spoko i ma potencjał, mało pali i potrafi się zebrać jak trzeba, nie jeden się już na ulicy zdziwił co potrafi stare 525 kombi więc jeszcze podkręcony będzie jak dla mnie robił swoje w E30, i mało palił :) na M3 nie mam na razie kasy a inne benzynowe to krwiopijcy i nie mają turbo. Silnika szukam jak na razie, wiem jakie łapy jak ktoś jeszcze coś wiem pisać, mogę porobić fotki ale pustej budzie na razie nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
motor sie zmiesc wkladaj go na oryginalnych lapach i poduszkach z e36 m50 i bedzie git i niezapomnij jeszcze o potenciometrze gazu pod pedalem bo nie wystartujesz inter mozesz zalozyc o iveco lub sprintera co do 200km to szykuj gruba skarbonke czyba ze zrobisz sobie tds na mechanicznej pompie i elektronike usuniesz to bedziesz mial koszta mniejsze
Fajna fura, w temacie jest kilkanaście postów i tylko jeden uderza w temat jakie łapy i poduszki. Dużo ludzi olało to forum i widzę dlaczego, bajkopisarstwo i filozofia sama.

Tomek już rok temu odpowiedział jakie łapy założyć i że silnik się zmieści ... odgrzewasz kotleta i marudzisz ...

Więc o chooj chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj temat, nie pisz jak sobie chcesz tylko popisać, chcę faktów a nie pieprz...nia o dupie marynie jak robisz to TY, lubicie sobie popisać o domysłach zgadywankach i sensie czyjegoś działania a na tematy cisza. to powiedz jak już wszystko było skąd skąd wał wziąść i dopasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Czytaj temat, nie pisz jak sobie chcesz tylko popisać, chcę faktów a nie pieprz...nia o dupie marynie jak robisz to TY, lubicie sobie popisać o domysłach zgadywankach i sensie czyjegoś działania a na tematy cisza. to powiedz jak już wszystko było skąd skąd wał wziąść i dopasować?

To zmień forum i nie w****iaj ludzi swoimi żądaniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
H..j mnie obchodzi Twoje zdanie , Klubowicz ale żenada. Nie odzywałbym się tak do innych na Twoim miejscu .

Jak na razie to zdanie żadnej osoby w tym temacie Cię nie obchodziło ....

Zluzuj gumę w majtach i tak jak napisałem zmień forum skoro nie spełnia Twoich oczekiwań.

Swoją drogą pamiętam Cie z którychś z pierwszych spotów Maxbimmera 2006-2007 rok ... i jakoś normalnie się wtedy zachowywałeś i można było pogadać , ale czasem jak widać pozory mylą.

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Simon.

Czego oczekujesz po takim przeszczepie? Pytam tak z ciekawości. Ja mam wrażenie, że ekonomii.

W ogóle kierunek przeszczepiania jest co najmniej dziwny. TDS może i jest fajny ale jest to dosyć dziwne ustrojstwo z które furory nie zrobiło min sławetne pompy powiązane z elektroniką. Ogólnie na opolskim podwórku obserwuje tendencję spadkową cen samochodów z tym piecykiem- średnia cena 1800zł do lekkiej negocjacji. Sam się dziwie dlaczego tak jest bo auta dosyć ciekawe.

Chcesz się dowiedzieć czegoś na temat- zauważ że to "dziwny" kierunek przeszczepiania i ludzie raczej w to nie wchodzą. To niby skąd ktoś ma Ci podrzucić gotowy pomysł typu "abc zrób to sam 2.5tds w e30"?

W podpisie widzę że masz auto z takim właśnie silnikiem. Znajdź kogoś kto ma e30 nawet wypatroszoną weź linijkę w ręce i mierz wszystko co się da. Śmiem twierdzić że osób swapujących w tym kierunku jest na forum tyle że palców jednej ręki wystarczy do policzenia ich.

Bądź prekursorem w tym temacie.

Na innym forum widziałem inny równie ciekawy temat 1.8tds w e30 320 :lol:

Powodzenia Simon aczkolwiek wkładanie dzisiaj diesla do auta mija się z celem moim zdaniem. Chcesz momentu to kup sobie amerykańca z lat 80-90tych nawet z najmniejszym 295calowym silnikiem. Będzie Pan zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...