Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanko. dwa dni temu jade autem i zaswiecily mi sie wszystkie czerwone kontrolki po czym powolutku sobie zgasly. nie mialo to jednak wplywu na jazde autem (nic nie wybuchlo nie zastukalo itp itd) wczoraj po poludniu stalo sie to 2 raz i tez bez dodatkowych efektoew specjalnych natomiast wieczorem podczas jazdy tez one sie zaswiecily z tym, ze pasek mi tak dziwnie zapiszczal (zbieg okolicznosci??bo pasek czasem mi piszczy) wiec nie wiem o co kaman. jesli ktos wie niech sie wypowie

btw

jak szybko wysuszyc wykladzine pod nogami kierowcy wie ktos?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle nie było żadnej reakcji na silniku?

Skoro pasek zapiszczał to tak jakby silnik zwalniał i zaraz wracał do normalnej pracy lub alternator przystanął na chwile i pasek zajęczał.

Czy to dotyczy tylko czerwonych kontrolek oleju i akumulator ?czy hamulec ręczny,klocki też sie zapalają?

Ze wskazówkami np temp.silnika nic się nie dzieje?

Sprawdź kabel masowy akumulatora i plusowy zwłaszcza ten bezpiecznik na plusowym przewodzie,który jest w obudowie(jeśli akumulator masz w komorze silnika to ten bezpiecznik jest obok kielicha lewego)Ma 80A i zwykle się nie pali a pęka i może powodować cyrki tylko silnik zwykle przygasa.

Popraw przewody alternatora(oczyść zaciski)bo wygląda na to że traci tzw.wzbudzenie i zwalnia.

W czasie jazdy dotknij kluczyka w stacyjce i spróboj nim poruszać ale tak zeby nie wyłączyć silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zednej reakcji dziwnej. tylko ten pasek za 3 razem zapiszczal i tyle. dotyczy to TYLKO kontrolek olej, aku, reczny i "P" od automatu i tyle potem one tak wygasaja powoli az wroci do normalnosci wszystko. mozliwe ze gdzies tu w mojej okolicy powstal jakis trojkat bermudzki i jak wjezdzam w ten rejon to auto wariuje tak jak samoloty ahahaha <zart>

@Dziki thx sprawdze to wszystko

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...