Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tak apropos. Wlasnie prowadzilem mala batalie slow z kolesiem od tego ogloszenia. Jak widze ogloszenie, ze felgi wejda do e32, e34, e34, e46 i kazdy inny samochod z tym rozstawem to mnie skreca. Napisalem do Kolesia z pytaniem, czy napewno nie bedzie obcieralo w e36. Zapewnil mnie, ze napewno nie i wszystko bedzie oK. Wiec sie wkur*****m i napisalem do tego bajkopisarza, ze nie ma to jak wciskanie byle jakiego kitu zeby tylko swoje manele sprzedac. ET 13 to bedzie tak samo jak na tych fotach u gory. Ku**a mac, czy to az tak wiele wymagac, zeby ludzie pisali to co wiedza, a jak nie wiedza, to niech kuzwa napisza ze nie wiedza i tyle??

http://allegro.pl/show_item.php?item=934242048

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Hehe to raczej standard na allegro , typowy chłyt martetindody :lol: praktycznie kazde ogłoszenie jest typu pasuje do E32 / E34 / E36 / E46.

Tylko ze jak cos pasuje do E32 to zeby to załozyc do E46 trzeba by nadkola powiekszyc ale o tym to juz nikt nie pisze w ogłoszeniu :lol:

Woz szkoda nerwów tego sie nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tam jest napisane, ze pasuje do e30, jestem ciekaw czy nawiercane nowe otwory czy podroba z USA ???

ale znowu w opisie rozstaw srub 5x120... pewnie jestem przewrazliwiony i bakowo bedzie pasowac - pewnie sie nie znam :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaa, tak jak mowicie, szkoda slow. Burakow jest i zawsze bedzie na tych allgro itp.. :roll:

Jak Wam sie takie felgi widza? Moglyby byc ciekawe na e36. Cena dosc dobra jak za komplet M3 (jedyne pytanie czy sa oryginaly...), ale cena adekwatna do faktu, ze koles nie za bardzo wie co sprzedaje (ET35 i ze do serii 5 i 7), a nie to ze sa krzywe jak jaja..

http://allegro.pl/show_item.php?item=947687784&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z godzine lazilem po sieci zeby zobaczyc jak to mogloby wygladac na e36 i znalazlem to i owo. Nie duzo tego jest i chyba nie bez powodu. Fakt, ze i kolor inny, i nie kombiak, ale z grubsza mozna cos sobie wyobrazic. No i powiem szczerze, ze jakos nie jestem wyjatkowo zachwycony. Moze na zywo by lepiej wygladalo, ale nic na sile. Jest z czego wybierac.

bmw-3-coupe-mv2-19_lg.jpg

bmwBlue.jpg

nawet nad BBS'ami sie zastanawialem ostatnio. Zerknijcie i sprobujcie nie zaslinic klawiatury :P

bmw_e36_convertible_red_hot_wallpap.jpg

e36201.jpg

e36209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogu dzieki za programy do obrobki zdjec :)

Po co jezdzic i przymierzac, jesli mozna z kawa siazc przy kompie i zobaczyc jak mogloby wygladac ... :P

ACS IIgen.

ACS2e36.jpg

ACS IIIgen

ACS3e36.jpg

Alpiny

ALPINAe36.jpg

M6

M6e36.jpg

Te ktore wystepowaly w M3 e46

Mv2e36.jpg

BBS

bbse36.jpg

Nie jest to szczyt dokladnosci, ale zdecydowanie daje obraz jak by sie prezentowaly. Tak BTW, polecam program GIMP. Wlasnie sciagnalem dzisiaj, jest to freeware, wiec nie trzeba sie bawic w kody, szmody i inne tam po 30 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

BBS najlepsze felgi tylko ta cena :( Co do M6 to bardzo ladne felgi i wyjatkowo pasuja do kazdego koloru auta do czarnego najbardziej. Zglebiam temat ostatnio o tych felgach i wychodzi na to ze robia je wloskie firmy AWS i Allesio. Ta druga firma ponoc robi duzo lepsze. Niewiem czemu kazdy jezdzi po tych felach i nawet jak sie komus podobaja to wrecz strach sie wychylic. Mi sie podobaja bardzo i pytalem juz dwoch gosci z innych klubow Bmw ktorzy posiadaja takie felgi jak sie spisuja. Jeden jezdzil na nich rok i sprzedal z nimi auto :zero zastrzezen. Drugi smiga na nich 3 lata i to samo 100% zadowolenia. A co do chinskich felg fakt trzeba uwazac tylko ze wiekszosc felg jest produkowanych w Chinach obecnie poczawszy od tunningowych po standarty najbardziej znanych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...