Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

chlopak bardzo solidny, jak sie umawia to nie zawala, malowanie porzadne, nie ma prawa nic sie stac, chyba ze pojedziesz fela po krawezniku, ja u niego malowalem te 18" co teraz jezdze na czarny mat i jestem mega zadowolony :)Matrix nie wiem czy pamietasz te 18" do granatowej bejki ale pozdrawiam :) poznalem po tych zdjeciach, dokladnie te same miales w ogloszeniu na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Pełna paleta kolorów RAL

czyli nie tylko srebrny i czarny ale mozna sobie dowolny wymyslec?

Matrix czy wchodzi w gre rowniez prostowanie ???? Oczywiscie cala kosmetyla ranty i malowanie poniewaz moje felgi sa juz bardzo zmeczone.

dolaczam sie do pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

sprawa jest taka, mam kolka do malowania rotoru i wewnetrznej strony bebna - to ok, ale co z plastikowym deklem ?

dobierzesz kolor tak aby sie nie roznil ?

pozdro

moge dobrac niektóre kolory

prostowanie wchodzi w gre i regeneracja rantów spokojnie

kolory chybA 216 do wyboru tak ze niema problemu zobacz------------> malowaniefelg.com moje prace

ja niepiaskuje czylko czyszcze chemicznie tak ze op wiele łatwiej jest polerowac

panowie dzwoncie po 17 odbieram albo oddzwaniam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mogę załatwić namiary na gościa, który zajmuje się felgami, również napawa aluminium, także później tylko do matrixa do malowania. Matrix malował mi felgi, także jak ktoś chce możemy się spiknąć i ktoś sobie zobaczy live jak to wygląda. Pytanie tylko co to znaczy uzupełnianie ubytków/szlifowanie, czy w grę wchodzi napawanie aluminium i później szlif - rant pozostaje fabrycznej wielkości czy zwykłe szlifowanie i rant jest mniejszy (również szerokość felgi)

Edytowane przez sulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

no ja nie długo się chyba zgłoszę ,tylko musze rozkminić jak je pomalować żeby był fajny efekt na furce ,miałem kupić nowe ale chyba ogarne te co mam są w bardzo dobrym stanie żadnych braków czy jakiś obdarć ,więc chyba się skuszę bo widze że dobrą robote kolega robi --oglądałem na stronce jak to wygląda i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...