Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję części do E36 Touring 98r

- Filtr kabinowy i ogrzewania

- Listwy progów wewnętrznych Mpakiet

Witam,

Filtr Kabinowy

Racer – 25zł

Kager – 54zł

Bosch – 67zł

Mann – 69zł

Co to jest filtr ogrzewania?

Listwy progów wewnętrznych Mpakiet

Przód Anthrazit M3 BM 333zł/szt

tył jest niedostepny w BMW

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Cześć,

Panowie jakie cenki za poniższe do E46, silnik M47N:

- filtr paliwa Bosch

- filtr kabinowy oraz powietrza ( coś dobrego np. Mann)

- tarcze przód 300mm ATE PD + klocki ATE CERAMIC

- amortyzatory przednie Sachs Advantage

Vin: JL36685

Witaj

filtr paliwa Bosch

Bosch 39zł

Mann 38zł

filtr kabinowy

Mann 87zł weglowy

oraz powietrza

Mann 84zł

tarcze przód 300mm ATE PD

189zł/szt

  • klocki ATE CERAMIC
    249zł/kpl na zamówienie

  • czujnik 25zł

  • amortyzatory przednie Sachs

365zł/szt na zamówienie

I to sa amortyzatory dedykowane do Twojego auta, Advantage nie oznacza że jest lepszy , jest sachs super touring i kilka rodzai advantage , napisz co chcesz osiągnąć postaram sie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

filtr paliwa Bosch

Bosch 39zł

Mann 38zł

filtr kabinowy

Mann 87zł weglowy

oraz powietrza

Mann 84zł

tarcze przód 300mm ATE PD

189zł/szt

  • klocki ATE CERAMIC
    249zł/kpl na zamówienie
  • czujnik 25zł

  • amortyzatory przednie Sachs

365zł/szt na zamówienie

I to sa amortyzatory dedykowane do Twojego auta, Advantage nie oznacza że jest lepszy , jest sachs super touring i kilka rodzai advantage , napisz co chcesz osiągnąć postaram sie pomóc.

Cena za filtr paliwa jest ok ? Taki długi montowany pod progiem, jeśli tak to cena mega :D

Pytam o amorki sachs advantage bo mam sprężyny m-pakiet, więc potrzebuje coś twardszego o o niższym skoku niż seria, co polecacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za filtr paliwa jest ok ? Taki długi montowany pod progiem, jeśli tak to cena mega :D

Pytam o amorki sachs advantage bo mam sprężyny m-pakiet, więc potrzebuje coś twardszego o o niższym skoku niż seria, co polecacie ??

Witaj

Nie zauważyłem że podałes VIN i wyceniłem bez niego filtr który znajduje sie w komorze silnika (były takie w tym silniku).

Filtr progowy

Bosch 95zł

Mann 99zł

Rozumie że sprężyny Mpakiet dokładałeś sam? Bo auto zjechało z taśmy na serii. Jesli tak to doprecyzuj czy masz zawieszenie sport suspension czy m pakiet II ? ;) bo to tez beda różne amory.

Witam panowie potrzbuje zarnik Osram germany D2s do bmw e46 lift gdzie mogę dostać??:) w serwisie 250zł w Lubinie;p

Witaj

Osram d2s 199zł

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Nie zauważyłem że podałes VIN i wyceniłem bez niego filtr który znajduje sie w komorze silnika (były takie w tym silniku).

Filtr progowy

Bosch 95zł

Mann 99zł

Rozumie że sprężyny Mpakiet dokładałeś sam? Bo auto zjechało z taśmy na serii. Jesli tak to doprecyzuj czy masz zawieszenie sport suspension czy m pakiet II ? ;) bo to tez beda różne amory.

A no właśnie :) Filtr progowy u mnie jak najbardziej już jest :)

Co do zawieszenia, to faktycznie zjechała z taśmy na serii, ale sam zmieniłem tylko springi na ORI M-pakiet, reszta jest seria ( zawiecha to praktycznie wszystko od Meyle - wahacze, gumy, łączniku itd.). Wcześniej miałem amorki Bilstein B4 i niestety sprężyny i nasze piękne drogi wykończyły mi amorek w 2 lata i 36 tys. km - prawie do zera :-/

Dlatego szukam czegoś twardszego i o krótszym skoku :) Czekam na porady Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Panowie jakie cenki za poniższe do E46, silnik M47N:

- filtr paliwa Bosch

- filtr kabinowy oraz powietrza ( coś dobrego np. Mann)

- tarcze przód 300mm ATE PD + klocki ATE CERAMIC

- amortyzatory przednie Sachs Advantage

Vin: JL36685

Uwazaj ziom, bo ostatnio dedukowalem na garazu jak moglem nowe Bosche zajechac ( tarcze )... skoro stare mialy 1.5mm rantu i zyly 6 miesiecy mojej jazdy... i tak mysle, ze moze ATE Ceramic, ktore nie pyla, sa tak twarde, ze spalily tarcze. Gruntownie przemysl ten zakup bo to nie tania rzecz... Ja dalem za tarcze Boscha + ATE Ceramic jakies 1000zl i po kilku miesiacach spalone na amen, sprawdz moj temat.. Co prawda po postoju troche mi zardzewial tloczek i moze to po czesci tego wina, ale przed postojem tarcze juz powoli takze dawaly znaki, ze umieraja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie :) Filtr progowy u mnie jak najbardziej już jest :)

Co do zawieszenia, to faktycznie zjechała z taśmy na serii, ale sam zmieniłem tylko springi na ORI M-pakiet, reszta jest seria ( zawiecha to praktycznie wszystko od Meyle - wahacze, gumy, łączniku itd.). Wcześniej miałem amorki Bilstein B4 i niestety sprężyny i nasze piękne drogi wykończyły mi amorek w 2 lata i 36 tys. km - prawie do zera :-/

Dlatego szukam czegoś twardszego i o krótszym skoku :) Czekam na porady Panowie :)

Witaj

Tak jak pisałem już wcześniej sa 4 specyfikacje podwozia w BMW

Podaje do tej najbardziej "extremalnej" fabrycznej:

Amory do M pakietu sportowego II

Sachs 349zł/szt na zamówienie

Bilstein 385zł/szt

Uwazaj ziom, bo ostatnio dedukowalem na garazu jak moglem nowe Bosche zajechac ( tarcze )... skoro stare mialy 1.5mm rantu i zyly 6 miesiecy mojej jazdy... i tak mysle, ze moze ATE Ceramic, ktore nie pyla, sa tak twarde, ze spalily tarcze. Gruntownie przemysl ten zakup bo to nie tania rzecz... Ja dalem za tarcze Boscha + ATE Ceramic jakies 1000zl i po kilku miesiacach spalone na amen, sprawdz moj temat.. Co prawda po postoju troche mi zardzewial tloczek i moze to po czesci tego wina, ale przed postojem tarcze juz powoli takze dawaly znaki, ze umieraja...

Witaj

Tak poza konkursem ;)

Być może szybsze użycie było spowodowane zardzewiałem tłoczkiem o którym piszesz, bo to najczęstsza przyczyna.

Dobrym rozwizaniem jest zakładanie zestawu tego samego producenta czyli ATE - ATE i w tym przypadku jestem pewny że problem by nie zaistniał, zakładam że potrzebne były tlko klocki stad takie połączenie.

Na koniec napisze że ja przy kolejnej zmienie hamulców będę chciał kupić zestaw ATE PD + ATE ceramic.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Tak jak pisałem już wcześniej sa 4 specyfikacje podwozia w BMW

Podaje do tej najbardziej "extremalnej" fabrycznej:

Amory do M pakietu sportowego II

Sachs 349zł/szt na zamówienie

Bilstein 385zł/szt

Rozumiem, ze jest to Sachs Advantage tak ? A Bilstein to jaki ? Co polecacie w takim razie ? Zalezy mi na tym zeby troche to pozylo, a nie padlo za rok czy dwa...teraz mam niskie przebiegi roczne, max 10tkm.

Rozważam jeszcze zmianę zawieszenia na AP Sportfahrwerke (40/20) - przód + tył amory i springi, jak wygląda trwałość i komfort tego zestawu w porównaniu z zawieszeniem M-pakietowym ?

Edytowane przez Krzysiek669
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze jest to Sachs Advantage tak ? A Bilstein to jaki ? Co polecacie w takim razie ? Zalezy mi na tym zeby troche to pozylo, a nie padlo za rok czy dwa...teraz mam niskie przebiegi roczne, max 10tkm.

Rozważam jeszcze zmianę zawieszenia na AP Sportfahrwerke (40/20) - przód + tył amory i springi, jak wygląda trwałość i komfort tego zestawu w porównaniu z zawieszeniem M-pakietowym ?

Witaj

Sachs w tym przypadku jest advantage , bilstein b4

Co do konfortu zawieszenia AP i MTII to ciężko mi to porównywać bo liczą sie subiektywne odczucia danej osoby, podejrzewam że będzie porównywalnie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...